KOROPLAST BUZDOLABI POŞETİ

Uygun Fiyat+1

1,45 TL

En İdeal Site: sanalmarket.com.trsanalmarket.com.tr
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: sanalmarket - 1,45 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 04/02/2023 15:55 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
1

Gıdaların Taze Kalması İçin Çok Önemli

Koroplast markası ürettiği tüm ürünler ile hayatımızı kolaylaştırma hedefiyle piyasaya girmiştir. Ürünlerinde kaliteyi ve gelişimi ön planda tutuyor. Bu şekilde düşünerek üretim yapması ise markanın her geçen gün daha da büyümesine olanak sağlıyor. Ürettiği her ürünü bir önceki ürününe göre geliştirerek piyasaya sunuyor.

Buzdolabı poşetleri içinde birçok seçenekle karşımıza çıkmıştır. Farklı boyutlarda ve farklı kalınlıklarda tercihinize göre alacağınız ürünleri fiyatlarındaki uygunluk ile de tamamlıyor. Ürünleri kullanım alanınıza göre değişiklik gösteriyor. Kalite farkına göre de farklı fiyat seçeneği sunarak bütçenizi yormuyor. Buzdolabı poşetleri arasında orta boy en çok tercih edilen olurken onu büyük boy seçeneği takip ediyor.

Daha Uzun Süreli Dayanıklılık

Küçük boyların ise daha çok buzdolabı için değil mutfakta saklamak istene diğer maddelerin kullanımda aygın olduğu belirlenmiştir. Buzdolabında saklayacağınız meyve, sebze ve kuru gıdaları hava ile temasını engelleyerek bozulmamasını sağlar. Bu ürünleri aynı zamanda dondurucuda saklamak için yine koruyucu görevi gören Koroplast Buzdolabı Poşeti ile muhafaza etmeniz mümkündür.

Ürünlerinde kalitenin ön planda olması ve gelişi ile her geçen gün daha çok adından söz ettiren marka, kalın buzdolabı poşetleri ile müşterinin beğenisini kazanmış durumdadır. Buzdolabı poşetleri için en çok aranan ayrıcı özellik sağlamlık ve çabuk deforme olmamaktır. Koroplast Buzdolabı Poşetleri soğuğa karşı dayanıklı olması açısından dondurucuda güvenle kullanılır. Kalın ve sağlam malzemeden üretildiği içinde kolay kolay deforme olmaz.

Koroplast Buzdolabı Poşeti.mp4

"Koroplast'la İçim Rahat" dedirten yeni reklam.

7 Genel Puan

Fiyat Fayda Dengesi
6.5
Tüm Ekonomik Çevreler Tarafından Satın Alınabilirlik
7
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!
1 Yorum
  1. Cevapla
    ramize 13/02/2018 at 11:30

    Fiyatı çok iyi ve kaliteli

Yorum Bırakın

Temiz Temiz