La Roche Posay Effaclar Gel 400 Ml

Uygun Fiyat0

61,90 TL 74,90 TL

En İdeal Site: yukko.comyukko.com
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: yukko - 61,90 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 04/02/2023 14:11 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
0

La Roche Posay Effaclar Gel, yağlı ve hassas ciltler için kullanılan yüz temizleme jelidir. Özellikle akneye meyilli olan yağlı ve hassas ciltlerde yüzdeki gözenekleri derinlemesine temizler. Özel formüle sahip ürünün içerisinde paraben ve sabun yoktur. Doğal bileşenleri sayesinde ciltteki fazla yağı alır ve sivilceler üzerinde kurutucu etki yaratır. Cildi derinlemesine temizleyen La Roche Posay Effaclar Gel, ciltte kuruluk hissi yaratmadığı gibi cildin doğal nem dengesini de korur.

La Roche Posay Effaclar Gel ile Akne ve Aşırı Yağlanmaya Son!

La Roche Posay Effaclar Gel, sadece cildinizi temizlemekle kalmayıp kızarıklık ve kaşıntı problemlerinde yatıştırıcı etki yaratır. Cildinizde seboreik dermatit yani egzamanız varsa kızarıklık ve kaşıntı için ekstra bir ürün kullanmanıza gerek kalmadan cildinizdeki kaşıntıyı alır. Özellikle regl dönemlerinde artan cilt problemlerinin önüne geçmek için birebir bir ürün diyebiliriz. Regl dönemlerinde artan yağ oranı ve sivilceler üzerinde anında yaratıyor. Bunu yaparken ciltte kuruluk hissi ve gerginlik oluşturmuyor. Günde sabah ve akşam olmak üzere iki kere uygulandığında etkin bir sonuç elde edilebilir.

La Roche Posay Effaclar Yüz Temizleme Jeli Kullanımı

  • Bir miktar La Roche Posay Effaclar Gel’i elinize alın ve köpürtün.
  • Nemli yüzünüze dairesel hareketlerle köpürttüğünüz ürünü masaj yaparak uygulayın.
  • Göz çevresi hariç tüm yüzünüze uyguladığınız ürünü bol su ile durulayın.
  • Ürünün etkilerinin en üst seviyede ortaya çıkabilmesi için her sabah ve akşam ürünü kullanın.
9.5 Genel Puan

Fiyat Fayda Dengesi
8
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!
Sizin yorumlarınızı görmek bizi mutlu ediyor

Yorum Bırakın

Temiz Temiz