Lapitak Ayak Bakım Kremi

Uygun Fiyat+1

8,50 TL

En İdeal Site: n11.comn11.com
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: n11 - 8,50 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 03/02/2023 20:29 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
1

Lapitak Ayak Bakım Kremiyle Çatlaklara Son

                Lapitak ayak bakım kremi, ayaklar için nemlendirici kişisel bakım ürünleri arasında yer almaktadır. Ayak kremi, ayakları uzun süre nemlendirmeye yardımcı olmaktadır. Bu nedenle topuk derilerinde oluşan çatlaklara karşı önlem alarak derinin çatlamasını önler. Özellikle yoğun iş telaşı nedeniyle saatlerce çalışan kişilerin ayaklarında oluşan şişkinliğin inmesine ve ayakların dinlenmesine yardımcı olmaktadır. Ayrıca cilt üzerinde bulunan zararlara karşı koruma görevi üstlenir. Bu nedenle cildi canlandırmaya ve güçlendirmeye yardımcı olur.

Lapitak ayak bakım kremi  Bu sayede ayaklarda oluşan çatlaklara karşı kısa sürede etkisini gösteren krem, gün boyu rahat bir şekilde çalışmanıza yardımcı olmaktadır. Lapitak ayak bakım kremi, ayaklarında sorun olanlar için bakım hizmeti sunar. Böylece ayakların bakımını yaparak kalıcı ferahlık sağlayan krem, sert deri oluşumunun önüne geçmektedir. Böylece ayak kremi cildi yumuşatarak, ayaklara yapılan masajlar sonucu kan dolaşımını hızlandırmaya yardımcı olmaktadır.

Lapitak ayak bakım kremi Ayrıca krem, çatlakların oluşmasını engellemesinin yanısıra, ayak ve parmak aralarında oluşan kaşıntı ve kokunun giderilmesine de yardımcı olmaktadır. Lapitak ayak bakım kremi, etil alkol içermemektedir. Bu nedenle hiçbir yan etkisi bulunmayan ayak kremi, güvenli ve etkili ayak bakım kremleri arasında yer almaktadır. Böylece her zaman yanınızda taşıyarak ihtiyaç anında kullanabileceğiniz ayak bakım kremleri arasında yer alan krem, cildi yumuşatma özelliği sayesinde ayaklara kalıcı çözümler sunmaya yardımcı olmaktadır.

7 Genel Puan

Fiyat Fayda Dengesi
7.5
Tüm Ekonomik Çevreler Tarafından Satın Alınabilirlik
8.5
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!
Sizin yorumlarınızı görmek bizi mutlu ediyor

Yorum Bırakın

Temiz Temiz