Lavabo Temizleme ve Bulaşık Yıkama Fırçası

Uygun Fiyat0

2,34 TL

En İdeal Site: gittigidiyor.comgittigidiyor.com
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: gittigidiyor - 2,34 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 03/02/2023 19:07 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
0

Hayali ne olursa olsun, her ev hanımı, hergün tekrar kirlenen bulaşıklar ile baş etmek zorunda kalabiliyor. Bulaşık makinesine sahip olanlar bile, bulaşıkları yanmış gıda veya donmuş yağ şeklinde zor bulaşıkları sadece makine ile temizleyemezler. Bu lekeleri çıkarmak için çoğu zaman Lavabo Temizleme ve Bulaşık Yıkama Fırçası kullanarak ek temizlik gereklidir.

Bu üründe plastikten yapılmış, kıl tutuşunun yanı sıra saplı standart bir yuvarlak fırça vardır. Sentetik kıllar temizlenmesi kolaydır, kir ile daha iyi başa çıkabilir, ancak çok sıcak bir yüzeye maruz kaldıklarında veya zamanla deforme olabilirler. Bu nedenle, kullanmadan önce, ürünün üreticisinin kullanım kılavuzunu okumalısınız. Ürün temizliğin kalitesini yükselten ve sürekli olarak kullanımda dahi uzun süre dayanabilen fırça yapısına sahiptir.

Bu yapı sayesinde ürün hem temizlik için ideal kullanım sunacak hem de kısa süre içinde temizlenmesi mümkün olacaktır. Ürünün ergonomik tutacağı elinize rahatça sığar ve kaymaz. Ürün fırça şekli ulaşılması zor yerlerde kirlilik ile başa çıkmanızı sağlar. Buna ek olarak, fırça sapının asılması için bir delik fırça sapında ihmal edilmemiştir.

6 Genel Puan

Fiyat Fayda Dengesi
7
Tüm Ekonomik Çevreler Tarafından Satın Alınabilirlik
7.5
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!
Sizin yorumlarınızı görmek bizi mutlu ediyor

Yorum Bırakın

Temiz Temiz