Le Petit Marseillais Akdeniz Çileği Duş Jeli 400 Ml

Uygun Fiyat0

12,00 TL 15,00 TL

En İdeal Site: hobi.com.trhobi.com.tr
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: hobi - 12,00 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 03/02/2023 19:12 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
0

Le Petit Marseillais Akdeniz Çileği Duş Jeli, yoğun nemlendirici etkisi ve kalıcı kokusu ile adeta duş sonrası cildinizin rahatlamasını sağlıyor. Özellikle içerisindeki akdeniz çileğinin yoğun kokusu vücudunuzda uzun süre kalarak duştaki ferahlatıcı etkisini sürdürüyor. Karma ciltlerde nem ihtiyacını herhangi bir nemlendirici, losyon ya da cilt bakım yağına gerek kalmadan tek başına karşılayabiliyor. Aşırı kuru bir cildiniz varsa kuruyan derinizin yumuşamasını sağlıyor.

Stres kaynaklık egzama ve kuru ciltlerde vücudun nem dengesini korumak oldukça önemlidir. Çoğu sabun ve duş jeli cildin nem dengesini korumak yerine daha çok kurumasına yol açabiliyor. Le Petit Marseillais Akdeniz Çileği Duş Jeli ise egzama ve kaşıntıdan dolayı tahriş olan cilt bölgelerinizin yumuşaklık ve nem kazanmasını sağlıyor. Birçok farklı içeriğe sahip duş jellerinin bulunduğu Le Petit Marseillais , akdeniz çileği duş jelinin kokusunun kalıcılık oranı da oldukça yüksek.

Yoğun bir günün ardından tüm stresini atmak için duşa girdiğinizde tüm vücudunuzda Akdeniz çileğinin eşsiz kokusunu hissederek duyularınızı canlandırabilirsiniz. Cildin yumuşaması ve ürünün kokusu ile birlikte tüm stres ve yorgunluğu üzerinizde atabilirsiniz.

Le Petit Marseillais Akdeniz Çileği Duş Jeli Kullanımı

  • Le Petit Marseillais Akdeniz Çileği Duş Jeli’ni yüzünüz ve genital bölgeniz hariç tüm vücudunuza banyo lifi yardımıyla masaj yaparak uygulayın.
  • Tüm vücudunuza köpürterek yaydığınız jeli ortalama bir dakika vücudunuzda bekletin.
  • Bir dakikanın ardından bol su ile tüm vücudunuzu durulayın.

Le Petit Marseillais Akdeniz Çileği Duş Jeli tüm dermatolojik testlerden geçerek kullanıcıları ile buluşturuluyor. Ancak cildinizde ortaya çıkan sağlık sorunları varsa dikkatli kullanmanızı öneririz. Ürün her ne kadar tüm cilt tiplerine uygun olsa da cildinizde var olan sağlık problemlerinden dolayı uzmana danışarak kullanmanız gerekir.

7 Genel Puan

Fiyat Fayda Dengesi
7.5
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!
Sizin yorumlarınızı görmek bizi mutlu ediyor

Yorum Bırakın

Temiz Temiz