L’OCCİTANE EV KOKULARI SETİ

Uygun Fiyat+1

93,00 TL

En İdeal Site: loccitane.com.trloccitane.com.tr
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: loccitane - 93,00 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 03/02/2023 20:47 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
1

Mükemmele Sahip Olmak İsteyenler İçin

Markanın Home Perfume Diffuser Set olarak isimlendirdiği Oda Kokusu Seti son günlerde adından söz ettiriyor. Ürün firmanın sahibi tarafından yaşadığı bölgenin doğası ve bitki özlerinden elde edilen yağ kokularından esinlenerek üretilmeye başlanmıştır. Firma oda parfümleri konusunda farklı kokular sunması bakımından lider konumda.

Benzer kokuların üretilemediği aromatik kokularla ön planda bir marka. Ayrıca markanın ev kokusu seti koku seçimini kendiniz yaptığınız cam şişesini ve çubuklarını ayrı olarak aldığınız farklı alternatifler sunuyor. Ev kokusu her evde bulunan ve evin temizliğini ve ferahlığını taçlandıran bir üründür. L’Occitane ev kokuları seti evinize lüks aromatik kokular yayılarak duyularınızı uyandırıyor, ruhunuzu okşuyor, sizi baş döndüren farklı ortamlarda hissettiriyor.

Size Katacağı Pozitif Yönler

Set altı farklı koku seçeneğiyle size uygun kokuyu seçmenizi sağlıyor. Şık görünümlü cam şişeleri ve bambu çubuklarını ayrı ayrı satışa sunuyor farklı büyüklüklerde seçiminizi yapabileceğiniz şişeler ve istediğiniz adet alabileceğiniz bambu çubuklar ile görünümü ve kokusunu sizin belirlediğiniz bir oda kokusu oluşturuluyor.

Ruh halinizi temsil eden kokulardan bir tanesini seçerek evinizin havasını değiştirmeniz sizin elinizde. Güvenilir ve ekolojik olarak zararsız olan ürünler evinize gelen konukların hayran kalmasını sağlayacak. Ev kokusu setini cam şişe ve bambu çubuklarla şık bir görünüme sahip olduğundan uyum sorunu yaşamadan evinizin her odasında kolaylıkla kullanabilirsiniz. Görüntüsü ve kokusuyla evinize şıklık katacak bir ürün demek çok yerinde olacaktır.

7 Genel Puan

Fiyat Fayda Dengesi
7
Tüm Ekonomik Çevreler Tarafından Satın Alınabilirlik
6
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!
1 Yorum
  1. Cevapla
    öykü 12/02/2018 at 13:02

    Cam şişeleri gayet şık fakat fiyatı yüksek gelen bir ürün bu konu da biraz daha araştırma yapıp denemeyi düşünüyorum

Yorum Bırakın

Temiz Temiz