MAGNETİC LASH

Uygun Fiyat0

29,90 TL

En İdeal Site: gittigidiyor.comgittigidiyor.com
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: gittigidiyor - 29,90 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 03/02/2023 19:47 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
0

Güzel ve Uzun Kirpikler İçin Magnetic Lash

Magnetic lash markası ile piyasada yer almakta olan  manyetik kirpikler genel olarak kirpikleri az olan kişilerin tercih ettiği bir kozmetik ürünüdür. Bu ürün günümüzde pek çok kadının tercihi olmuş olup uygun fiyatları ile herkese alma olanağı sunmaktadır. Genel olarak siyah ipekten üretilen bu ürün, alt ve üst kirpik olmak üzere iki adettir. Eğer kirpiklerinizin daha uzun görünmesini istiyor iseniz bu tam size göre bir üründür.

Manyetik Kirpiklerin Kullanımı Zor Mudur?

Bu sorunun cevabı tabi ki hayırdır çünkü manyetik kirpiklerde bulunan mıknatıslar kolay takma olanağı sağlayarak yapıştırıcı gibi şeylerden uzak tutarak büyük bir işi ortadan kaldırmaktadır. Manyetik kirpiklerin kullanımı oldukça basit demiştik bunu açacak olursak öncelikle kirpiğiniz ile manyetik kirpikleri aynı hizaya getiriniz. Diğer bir aşama ise kirpik aynı hizada takmaktır daha sonrasında ise sakın gözünüzü hareket ettirip, kırpmayınız çünkü gözünüze zarar verebilirsiniz.

Manyetik Kirpiklerin Özellikleri Nedir?

Manyetik kirpiklerin özellikleri şöyledir.

 • Kullanılırken kesinlikle yapıştırıcı kullanılmaz basit bir şekilde kullanıma sahiptir. Saniyeler içinde takılabilir, mıknatıslar kesinle gözükmemektedir böylece % 100 doğal bir görünüm sağlayabileceksiniz genel olarak hafif bir yapıda olup siyah ipeklerden oluşmaktadır.
 • Manyetik kirpikler dört çeşitte ayrılmaktadır bunlar: yoğun, orta yoğun, çok yoğun ve ultra yoğun olmak üzeredir.
 • Az yoğun manyetik kirpiklerin özelliklerine bakacak olursak bu kirpikler günlüktür, genel olarak doğaldır ve en çok kullanılan modeli de budur.
 • Diğer bir çeşit ise orta yoğundur bu modelde günlüktür ayrıca doğaldır fakat diğerlerine göre daha uzundur.
 • Üçüncü model kirpik ise çok yoğun kirpiklerdir bu kirpiklerde günlük olarak kullanılmaktadır, ok kirpik olarak görülmektedir ve dikkat çekicidir.
 • Son model ise ultra yoğundur, bu model genel olarak özel günlerde kullanılmaktadır ve gözü tamamen kaplamaktadır ayrıca iki çeşit mıknatıstan oluşmaktadır.

Manyetik Kirpik Temizleme İşlemi

 • Manyetik kirpik temizleme işlemi oldukça basit bir işlemdir bunun için özel olarak kullanılan argan yağından oluşan bir temizleme suyu tercih edilmektedir.
 • Bu temizleme suyu besleyici özelliktedir ve ciltte nemlenmeyi sağlar.
 • Manyetik kirpik saklama kutusuna be temizleme suyunu dökünüz ve manyetik kirpikleri içine atınız. Daha sonrasında bu su ile göz ve makyajınızı da temizleyebilirsiniz.
 • Manyetik kirpikler günümüzde pek çok kadını seyrek kirpik sorunundan kurtararak çok güzel sonuçlar doğurmaktadır.
 • Diğerlerine oranla daha kolay takılarak yapıştırma gibi olaylardan uzak durulmasını sağlar.
 • Sağlık açısından da diğerine oranla bu daha güvenlidir. Bu yüzden mutlaka manyetik kirpikler takılmalıdır.
 • Manyetik kirpiklerin çok fazla zararı bulunmamaktadır diğerine oranla mutlaka bunu seçiniz.

Manyetik kirpikler genel olarak temizleme suyu ile birlikte satılmaktadır. Bu manyetik kirpikler en fazla bir sene kullanılabilmektedir. Bu yüzden sağlığınız için mutlaka manyetik kirpik temizleme suyunu kullanınız.

6.5 Genel Puan

Fiyat Fayda Dengesi
7
Tüm Ekonomik Çevreler Tarafından Satın Alınabilirlik
7
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!
1 Yorum
 1. Cevapla
  ela 09/02/2018 at 17:24

  Kirpiklerim kısa olduğu için her gün rimelle vakit kaybetmek istemiyordum. Hem zararsız hem manyetik olan bu ürünü kullandıktan sonra kendimle daha barıştım

Yorum Bırakın

Temiz Temiz