MAT RUJ İÇİN EN DOĞRU TERCİH GOLDEN ROSE VELVET MATTE RUJ

Uygun Fiyat+2

12,25 TL 24,00 TL

En İdeal Site: gittigidiyor.comgittigidiyor.com
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: gittigidiyor - 12,25 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 03/02/2023 20:35 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
2

Golden Rose rujları birçok çeşit ve renk seçeneği ile ön planda olan bir marka. Ürün çeşitliliği ve renk seçenekleri ile adından çokça söz ettiriyor. Bu ürünler arasında bu yılın modası mat rujlar göze çarpıyor. Golden Rose Matte Ruj serisi tüm ürünlerinde olduğu gibi kırmızı renk içinde kadifemsi yapısı, mat ve yumuşak dokusu ile kolay bir sürüm sağlıyor. Yoğun yapısı kalıcı bir kapatıcılık ile dolgun ve pürüzsüz bir görünüm sağlıyor.

 

Golden Rose Matte Ruj kırmızı renk seçeneğinde içeriğinde ki E vitamini ve nemlendirici özelliği ile dudakları besler, dudaklarda ki kuruluğu önlerken yapıcı ve onarıcı bir özellikte taşır. Dermatolojik testlerden geçirilerek zararlı maddeler içermediği de kanıtlanan ürün paraben içermez.

 

Firma bu ürünü satışa sunarken görselliği ve estetiği de ön planda tutmuş. Gece ya da gündüz makyajında kullanılabilecek kırmızı renk her ten rengine de uygun. Golden Rose Matte Ruj kırmızı rengi dolgun ve göz alıcı dudaklara sahip olmanızı sağlıyor. Güvenle alıp kullanabileceğiniz bir ürün. Makyajların vazgeçilmez ürünü rujlar arasında mat rujların ön planda olduğu şu günlerde Golden Rose Matt Rujlar herkesin gözdesi. Mat kırmızı rujlar ise en çok Golden Rose markasıyla ön plana çıkmış durumda. Tereddüt etmeden alıp kullanabilirsiniz.

Golden Rose Velvet Matte Ruj İncelemesi | Review + Swatches

Herkese uzun bir aradan sonra merhaba, aslında bu videoyu aralık ayının ortalarında çekmiştim ancak bilgisayarımın şarj aleti bozulduğu için bugüne kadar beklemek zorunda kaldım...

7 Genel Puan

Fiyat Fayda Dengesi
6.5
Tüm Ekonomik Çevreler Tarafından Satın Alınabilirlik
6.5
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!
1 Yorum
  1. Cevapla
    alev 12/02/2018 at 12:01

    Mat olarak beğendiğim tek ruj pürümsüz görünüm sağlıyor ve fiyatı oldukça uygun

Yorum Bırakın

Temiz Temiz