Max Factor Masterpiece Nude Pallette Far Paleti 02 Golden Nudes

Uygun Fiyat0

36,90 TL 74,90 TL

En İdeal Site: hepsiburada.comhepsiburada.com
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: hepsiburada - 36,90 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 03/02/2023 19:15 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
0

Max Factor Masterpiece Nude Pallette Far Paleti İle Çarpıcı ve Derin Bakışlar!

Max Factor Masterpiece Nude Pallette Far Paleti, günümüz makyaj trendleri içerisinde yer alan renkler arasından 8 rengi bir araya getiren bir far paletidir. Far paleti, hem gündüz hem de gece makyajınızda çok rahat kullanabileceğiniz nude renklerden oluşuyor. Günlük makyajlarınızda tercih edebileceğiniz doğal tonlar ve bu renkleri birleştirebileceğiniz gece makyajının vazgeçilmezi koyu renkler palette bir arada yer alıyor. İçerisinde hem mat hem de ışıltılı renklere yer verilen paletteki farlar kadifemsi bir yapıya sahip. Fırınlanmış formülü sayesinde de pigmentasyonu eşdeğer diğer ürünlere göre daha yüksek olması far bazı kullanmadan da uygulama kolaylığı sağlıyor.

Farklı Renk Seçenekleri ve Kolay Uygulama

Max Factor Masterpiece Nude Pallette Far Paleti içerisinde yer alan renkleri çok kolay bir şekilde karıştırabilirsiniz. Özellikle gece makyaj trendleri arasında yer alan buğulu göz makyajında ürünün bu özelliği kolaylık sağlıyor. Palet içerisinde yer alan koyu renkler ile bakışlarınıza derinlik katabilirsiniz. İçerisinde yer alan açık ve sedefli renkleri de göz pınarlarınıza uygulayarak aydınlık ve ferah bir duruş yakalayabilirsiniz. Dilerseniz farklı renkleri kolayca karıştırabileceğiniz gibi tek tek de kullanabilirsiniz.

Max Factor Masterpiece Nude Pallette Far Paleti

Max Factor Masterpiece Far Paleti içerisinde yer alan farlarda minimum seviyede de olsa tozutma sorunu ile karşılaşabilirsiniz. Bu durum üründen çok kullanacağınız far fırçasıyla ilgili de olabilir. Paletin içerisinde bir adet aplikatör yer alıyor. Bu aplikatör ile her an rahatlıkla göz makyajınızı yapabilir ya da tazeleyebilirsiniz. Dilerseniz farklı bir far fırçası ile de ürünü rahatlıkla kullanabilirsiniz.

 

 

 

9 Genel Puan

Fiyat Fayda Dengesi
7
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!

Max Factor Masterpiece Golden Nudes Palet İncelemesi

Bugün sizlere Maxfactor Masterpiece Golden Nudes Paleti inceledim ve bu paletle bir makyaj yaptım. Umarım videomu ve makyajımı beğenirsiniz. Makyajda ...

Sizin yorumlarınızı görmek bizi mutlu ediyor

Yorum Bırakın

Temiz Temiz