Maybelline New York Master Precise Curvy Eyeliner – 01 Black

Uygun Fiyat+1

10,99 TL 37,99 TL

En İdeal Site: hepsiburada.comhepsiburada.com
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: hepsiburada - 10,99 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 03/02/2023 20:56 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
1

Maybelline New York Master Precise Curvy Eyeliner, kum saati şeklindeki ucu sayesinde istediğiniz kalınlıkta eyeliner çekmenizi kolaylaştıran bir üründür. Likit ve ince uçlu eyelinerlarla bakışlarınızı derinleştiren çizgiler çekemiyorsanız dilediğiniz gibi eyeliner çekmenizi kolaylaştıran Maybelline New York Master Precise Curvy Eyeliner’ı kullanmanızı tavsiye ederiz.

Maybelline son dönemlerde kadınların makyaj ürünleri içerisinde en çok ihtiyaç duyduğu özellikleri bir araya getiren ürünleri ile ön olana çıkıyor. Far, fondöten, maskara ve ruj gibi birçok üründe olduğu gibi eyelinerlarda da hem kolay kullanımı hem de uzun süre kalıcılığı göz önünde bulunduruyor. Master Precise Curvy Eyeliner ile de kadınların bir eyelinerda olmasını istediği tüm özellikleri bir araya getiriyor.

Maybelline New York Master Precise Curvy Eyeliner ile Bakışlarınızı Derinleştirin!

Eyeliner, hem gece makyajlarında hem de günlük makyajlarda kadınların vazgeçemediği makyaj trendlerinden biridir. Yıllar içerisinde farklı şekillerde ve boyutlarda makyajların tamamlayıcısı olan eyelinerın yapılması oldukça zordur. İşte bu yüzden kadınlar eyeliner alırken en çok fırça kısmına dikkat eder.

Eyeliner’da dikkat edilen ikinci nokta renk ve matlıktır. Kimi eyeliner daha parlak bir bitişe sahipken kimileri ise mattır. Genellikle kadınlar en çok siyah ve mat bitişli eyelinerları makyajlarında daha çok tercih eder.

Maybelline New York Master Precise Curvy Eyeliner, mat olmasının yanı sıra yoğun siyah rengiyle hem gece hem de günlük makyajların tamamlayıcısı olarak kullanılabilir. Kum saati şeklindeki ucu sayesinde hem kalın hem de ince birçok farklı eyeliner modeli kolaylıkla uygulanabilir.

Maybelline New York Master Precise Curvy Eyeliner keçe ucu sayesinde birçok üründen daha kolay bir şekilde uygulanır. Ürün ilk birkaç uygulamada hafif akma yapabilir. Bu ürünün yeni açılmasından ve daha akışkan olmasından kaynaklanmaktadır. Birkaç kullanımdan sonra akışkan yapısı dengeye geleceğinden dolayı akma sorunu da ortadan kalkmaktadır.

Bir eyelinerda olması gereken matlık, yoğun pigmentasyon ve kolay kullanım özelliklerini bir araya getiren ürün ile makyajınızı tamamlayabilir, derin bakışlar ortaya çıkarabilirsiniz. Her dönemin vazgeçilmez makyaj trendi eyeliner ile Parizyen bir tarz yakalayabilirsiniz.

8 Genel Puan

Fiyat Fayda Dengesi
8
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!
Sizin yorumlarınızı görmek bizi mutlu ediyor

Yorum Bırakın

Temiz Temiz