Meyan su arıtma sistemi

Uygun Fiyat0

374,99 TL

En İdeal Site: n11.comn11.com
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: n11 - 374,99 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 03/02/2023 19:58 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
0

Model MY-01 Filtre sistemi: 6 aşamalı karbon kullanım şekli: Sebil üstü kullanım toplam hacim:19Lt Nominal kapasiteye sahip Şehirde kurulu bulunan şebeke suyunu destekleme mantığı ile üretimi bulunan MEYAN su arıtma ve mineralleştirme cihazı Antioksidan ve Alkali suyu içmenizin  haricinde çay yapmaktadır. Yemeklerinizde gönül rahatlığı ile kullanabileceksiniz.

Model MY-01 Filtre sistemi Suyun içerisinde bulunan tortu, pas ve organik atıklar arıtılarak faydalı minerallerin korunması esas alınarak üretim yapılmıştır. Bilindiği üzere şebeke suları yağmur ile dolan barajlardan geldiği için bazı mineraller bakımından yetersiz kalmaktadır işte bu sebeple MEYAN sadece suyu arıtmakla kalmaz ayrıca doğal mineral taşları ile suyu mineral bakımdan zenginleştirerek suda bulunan klor,bulanıklık,kötü tat, kötü kokuları da  giderir.

Model MY-01 Filtre sistemi insan sağlığı için son derece zararlı olduğu bilinen ağır metalleri arıtması en önemli özelliklerinden biridir PH seviyesini dengeler ayrıca içerisinde bulunan kuvars kumu suyunuzun içimini yumuşatarak çok daha lezzetli bir yumuşaklık verir. Bu şekilde kullanmış olduğunuz MEYAN arıtma sistemleri ile en doğal ve en lezzetli kaynak suyunu evinizde veya işyerinizde kendiniz üretmiş olursunuz.

Model MY-01 Filtre sistemi Cihazı kullanmakla ilk yıl% 65 ikinci yıl ise cihazın sadece filtresini değiştirerek % 75 tasarruf etme imkânı bulacaksınız. MEYAN hem aile ekonomisine hem de ülkemiz ekonomisine yaptığı katkılar sebebi ile öne çıkmakta ve daha çok tercih edilmektedir. Çocuklarımızın sağlıklı ve güvenli büyümesi için temiz su şarttır.

7.5 Genel Puan

Fiyat Fayda Dengesi
7
Tüm Ekonomik Çevreler Tarafından Satın Alınabilirlik
6.5
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!
Sizin yorumlarınızı görmek bizi mutlu ediyor

Yorum Bırakın

Temiz Temiz