Mobil Screenwash Conc. -65C 1lt Cam Suyu

Uygun Fiyat0

16,00 TL

En İdeal Site: n11.comn11.com
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: N11 - 16,00 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 04/02/2023 15:26 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
0

Temizlik söz konusu olduğunda, şüphesiz akla ilk gelen marka olmasa da erkekler için araç temizlikleri çok büyük bir önem taşıyor. Söz konusu cam temizleme suyu olduğunda Mobil Screenwash aradığınız pek çok ihtiyaca bir arada cevap verebilecek durumda.

Ürün araçlar konusunda pek yabancı olmayan fakat ağırlıklı olarak motor yağları üzerinde çalışmış Mobil firmasına ait. Biz de bu nedenle ürünü markajımıza alarak meraklıları için inceledik. Cam suyu sınıfına giren ürün rakipleri ile kıyaslandığında inanılmaz uç rakamlarda veriler sunuyor.

 

Ürün özellikleri ve Teknik Özellikler

-65 dereceye kadar form değiştirmeme garantisi oluyor. Bu yönü ile bakıldığında ülkemizde kullanılacağı düşünüldüğünde Erzurum dahil her bölgede donma sorunu yaşanmadan ürünün kullanılması mümkün. Fakat ürün konsantre bir formüle sahip olduğu için doz ayarının iyi yapılmış olması gerekiyor. Aksi taktirde üründen beklenilen performans elde edilemeyebilir. Yani söz konusu -65 derecelik eşik tamamen ürün tek başına kullanıldığı durumlarda geçerli. Konsantre ürünlerde dayanıklılık sınırı -9 derece olarak sınıflandırılmış durumda. Bu nedenle Erzurum da dahi donma tehlikesi yaşadığının altını çizmekte fayda olacaktır.

 

Mobil Screenwash Kullanım Yöntemi

Ürün kullanımı için tavsiye edilen karışım miktarı 3 litrelik cam suyu içine 1 litrelik paketin tamamen boşaltılmasından yana. Fakat sahip olduğunuz cam suyu deposuna göre kendi ayarlamalarınızı küçük bir matematik hesabı ile yapmanız mümkün.

Ürünün karışımında eğer yarım paket kullanacaksanız yani paketin yarısını kap içine dökmek ve 1.5 litre su ile kullanmak isterseniz de yine ürün konsantre etki gösterecek ve -25 derece karşı direnç gösterecektir.

Cam temizleme ürünleri gerçekten önem ve dikkat ile alınması gerekilen konuların başında yer alıyor. Özellikle trafikte ani bir şekilde ihtiyaç duyulacak olan cam suyunun yaşam ile ölüm arasındaki ince çizgiyi belirleyeceği gerçeğini gözden çıkarmamanızı biz inceleme ekibi olarak sizlere tavsiye ediyoruz.

4.5 Genel Puan

Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!
Sizin yorumlarınızı görmek bizi mutlu ediyor

Yorum Bırakın

Temiz Temiz