Mr Muscle Mutfak Temizleyici 750 ml

Uygun Fiyat0

9.90

En İdeal Site: n11.comn11.com
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: n11 - 9.90
Son fiyat güncelleme tarihi: 03/02/2023 19:26 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
0

Mr Muscle Mutfak Temizleyici ile İnatçı Yağ Lekelerine Son!

Mr Muscle Mutfak Temizleyici, ovalamadan mutfaktaki silinebilir yüzeylerde bulunan yağ ve kiri kolayca çıkarmanızı sağlar. Mutfakta özellikle ocağınıza yakın bölgelerde donmuş yağ lekeleri en büyük problemlerden biridir ve bu lekeleri çıkarmak çoğu kez sandığımız kadar kolay olmaz. Mr Muscle Mutfak Temizleyici, mutfağınızdaki tüm silinebilir yüzeylerde en ufak bir tortu bırakmadan ve yüzeylerde çizik oluşturmadan tüm donmuş yağları söküp atar. Bunu yaparken de tekrar durulama gerektirmez ve kullanan kişilere büyük bir kolaylık sağlar.

Mr Muscle Mutfak Temizleyici

Mr Muscle Mutfak Temizleyici, sahip olduğu özel formüslasyonu ile hızlı ve kolay bir temizlik sağlar. Ayrıca temizlenen yüzeylerde uzun süreli temizlik etkisi yaratır. Ahşap mutfak dolaplarında renk değiştirme gibi deformasyonlara yol açmaması ürünün en büyük avantajlarından biri. Geniş püskürtme alanı ile tek seferde daha geniş bir alana püskürtebilirsiniz. Bu sayede geniş alanlarda derinlemesine temizlik yapabilirsiniz. Diğer temizlik ürünlerinin aksine kullanılan alanlarda doğal parlaklığı geri kazandırıyor. Mutfak dolapları, fayans, lavabo ve mutfak tezgahı gibi silinebilir mutfak yüzeylerinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. 

Yalnızca 3 Adımda Kolay Mutfak Temizliği

Mr Muscle Mutfak Temizleyici

Mr Muscle Mutfak Temizleyici birçok yağ sökücünün aksine ferah kokusuyla da kullanım süresi boyunca rahatsızlık vermez. İçerisindeki etken maddelerden dolayı kullanmadan önce mutlaka eldiven kullanmanızı tavsiye ederiz. Çünkü cildinizde tahrişe yol açabilir. Mr Muscle Yağ Sökücü, oldukça kolay bir kullanıma sahiptir.

  • Püskürtme mekanizmasının ucunu “Stop”dan “Spray” kısmına getirin ve yüzeye sıkın.
  • Ürünü sıktığınız yüzeyde 30-40 saniye bekletin. Böylece daha etkili bir sonuç elde edersiniz.
  • Ürünü püskürttüğünüz alanı ıslak bir bezle ya da süngerle temizleyin. 
  • Ürünü kullandığınız alanı durulamanıza gerek yok. Fakat durulamak isterseniz ıslak bir bezle yüzeyi tekrar silip kurulayabilirsiniz. 
  • Ocak üstü,aspiratör, davlumbaz, set üstü, mutfak duvarları, lavabo, seramik, fayans ve sert silinebilir yüzeylerde rahatlıkla kullanabilirsiniz. 

 

8 Genel Puan

Fiyat Fayda Dengesi
7
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!
Sizin yorumlarınızı görmek bizi mutlu ediyor

Yorum Bırakın

Temiz Temiz