MR WİPES KONSANTRE ÇOK AMAÇLI TEMİZLEYİCİ

Uygun Fiyat+1

15,49 TL

En İdeal Site: n11.comn11.com
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: n11 - 15,49 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 03/02/2023 19:24 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
1

Doğal Ve Kaliteli Bir Temizlik İçin  Mr Wipes Konsantre Çok Amaçlı Temizleyici

Mr Wipes konstre çok amaçlı temizleyici ile son zamanlarda oldukça sık karşılaşıyoruz. Birçok kişi belirli yerler için farklı farklı temizleyiciler bulunmaktadır bu sıkıntıya çare ise mr wipes markasından karşımıza çıkıyor.

Mr wipes konsantre çok amaçlı temizleyici içerisinde bulunmakta olan formül tüm yüzeylerin temizliği için uygun olup aynı zamanda insan sağlığına da zarar vermemektedir çünkü içerisinde hiçbir kimyasal bulunmamaktadır. Mr wipes konsantre çok amaçlı temizleyici hem insan sağlığına hem de çevreye oldukça duyarlı olup asla zarar yaratmaz. Tüm yüzeylere uygun olup hijyenik, kaliteli bir temizlik için tercih edilir.

Mutfak, banyo, koltuk veya halı hiç fark etmeden dilediğiniz yeri iyi bir şekilde temizleyebilirsiniz. İçerisinde bulunmakta olan konsantre formülünde sülfat, fosfat asla bulunmaz. Aynı zamanda cilde hiçbir zararı bulunmamaktadır, durulama tarzı işlemler yapmanıza gerek yoktur.

Kullanımı

Mr wipes konsantre çok amaçlı temizleyici kullanımı 5 litre su içerisine 50 ml ürün eklenmelidir. 500 ml ürün uzun süre kullanılmaktadır.  Çok inatçı kirleri bile iyi bir şekilde temizleyerek tertemiz yapmaktadır. Ayrı ayrı birçok temizleyici kullanacağınıza tek ve kaliteli bir ürün sizin işinize yarayacaktır. Piyasada bulunmakta olan diğer temizleyicilere oranla daha iyi bir şekilde temizlik deneyimi sunan bu ürün uygun fiyatlar ile sizi bekliyor.

7 Genel Puan

Fiyat Fayda Dengesi
7
Tüm Ekonomik Çevreler Tarafından Satın Alınabilirlik
6.5
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!
Sizin yorumlarınızı görmek bizi mutlu ediyor

Yorum Bırakın

Temiz Temiz