MSC SÜPER KONSANTRE TUVALET BANYO FAYANS TEMİZLEYİCİ

Uygun Fiyat+1

40,90 TL

En İdeal Site: n11.comn11.com
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: n11 - 40,90 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 03/02/2023 19:43 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
1

Msc Süper Konsantre Tuvalet Banyo Fayans Temizleyicisi ile Hijyenik Temizlik

Msc Süper Konsantre Tuvalet Banyo Fayans Temizleyicisi Banyo ve tuvalet temizliğinde kullandığımız ürünler genellikle hızlı sonuç almak istediğimiz kirleri kolay çıkaran ürünlerdir. Msc Süper Konsantre ürünü ile tek seferde tekrarlamaya gerek kalmadan kireç ve su lekelerini yok ederek istediğimiz parlaklığa ulaşmamızı sağlar.

Msc Süper Konsantre Tuvalet Banyo Fayans Temizleyicisi Fayanslarınız için özel formüllü konsantre bir üründür. Fayans ve derz aralarında biriken kirleri çıkarır ve derz dolguya zarar vermez. Duş başlıkları, duşa kabin ve küvetlerde etkili bir temizleyicidir ve anında parlaklık sağlar. Temizlik sonrası hoş kokusu ile banyo ve tuvaletlerde uzun süre ferahlık sağlar. Kimyasal içerikli olmadığından çevre dostu bir üründür ve kullanırken asla cildinize zarar vermez.

Msc Süper Konsantre Tuvalet Banyo Fayans Temizleyicisi Kullanım Yöntemi

Msc Süper Konsantre Tuvalet Banyo Fayans Temizleyicisi Sıcak su ile rahatlıkla uygulayabileceğiniz ürün su ile seyreltilerek kullanılır ve 1 e 10 oranında karıştırılmalıdır. Tuvalet, banyo ve fayans temizliğinde lavabo başlıkları parlatmada kullanacağınız ürün aynı zamanda çamaşırlara bulaşan pas lekesini çıkarmaya grileşmiş çamaşırları beyazlatmaya da yardımcıdır. Aynı zamanda sararmış çay kaşığı ve çay bardakları içinde parlatıcı özelliktedir.

Msc Süper Konsantre Tuvalet Banyo Fayans Temizleyicisi Çamaşırlar ve mutfak malzemeleri için daldırma yöntemi ile çok bekletmeden duru su ile durulayarak uygulanmalıdır. İçeriğinde dezenfektanlar mevcuttur ve çamaşır suyundan daha güçlü bir mikrop öldürücü özelliktedir. Fakat çamaşır suyunun çamaşırlarda yarattığı renk açma ve yıpratmaya neden olmaz çamaşırlarınızı zarar vermeden temizler. Sağlığınıza zararlı maddeler ve gazlar içermez tamamen meyve asitlerinden üretilmiştir.  Sağlığınıza dost olan bu ürün ile banyo, tuvalet ve fayanslarınızı gönül rahatlığıyla temizleyebilirsiniz.

7 Genel Puan

Fiyat Fayda Dengesi
7
Tüm Ekonomik Çevreler Tarafından Satın Alınabilirlik
6.5
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!
Sizin yorumlarınızı görmek bizi mutlu ediyor

Yorum Bırakın

Temiz Temiz