MUSTELA Dermo Cleansing 500 ml – Sabun İçermeyen Saç & Vücut Temizleyicisi

Uygun Fiyat0

39,19 TL 59,90 TL

En İdeal Site: kozmodiva.comkozmodiva.com
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: kozmodiva - 39,19 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 04/02/2023 15:16 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
0

Banyonuzun köşesinde pekte fazla yer kaplamadan duş esnasında gözleriniz kapalı olsa dahi kolayca erişebileceğiniz bir kutu yapısına sahip bu vücut temizleyicisi Musleta markası ile vücut sağlığınızı güvence altına alabilirsiniz.

Dermo kozmetik alanında lider konumda olan bu markanın ürünleri tüm duş severler tarafından periyodik olarak kullanılmakta ve de beğenilmektedir. Sabun içermeyen yapısıyla vücudunuzda kalıcı bir koku bırakarak 4-8 saat aralığında hoş kokmanızı sağlıyor. Duş esnasında göz yakmayan yapısı bu ürüne ait en beğenilen nokta oluyor.

Bebeğiniz için dahi kullanabileceğiniz bu vücut şampuanı; doğumun birinci ayından itibaren önerilmektedir. Dermatolojik ve Pediatrik testlerini başarı ile tamamlayan Musleta Dermo Cleansing 500 ml’de “Paraben, Fitalat, Fenoksietanol” oranları %0’dır. Saçları nazikçe temizleyip ve kolayca taranması bakımından kullanıcılarından tam puan almıştır.

Kullanım Talimatı

  • Bebek ve çocuklarınızın ıslak saçlarına nazikçe ve az miktarda zerk ederek hafifçe ovalama işlemini gerçekleştirin.
  • 1 dakikadan az olmamakla beraber bekleyip ve sonrasında iyice durulayın

Doğaya Katkı

MUSTELA Dermo Cleansing vücut temizleyicisini kullandıktan sonra şişesini ilgili geri dönüşüm atık kutusuna atın.

Neydi o eski günler? Gözleriniz köpüklüyken yere düşen ve bir türlü bulunamayan sabunlar. Musleta vücut temizleyicisi ile duşun artık keyfini çıkarabilirsiniz.

7 Genel Puan

Fiyat Fayda Dengesi
6.5
Tüm Ekonomik Çevreler Tarafından Satın Alınabilirlik
6.5
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!
Sizin yorumlarınızı görmek bizi mutlu ediyor

Yorum Bırakın

Temiz Temiz