Neutrogena Norveç Formülü Nasırlaşmış Ayaklar için Ayak Kremi 50 Ml

Uygun Fiyat0

15,93 TL 22,90 TL

En İdeal Site: hepsiburada.comhepsiburada.com
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: hepsiburada - 15,93 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 03/02/2023 19:55 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
0

Hayatın yoğun temposu en çok ayaklarımızı etkiler. Neredeyse tüm gün ayakkabı içerisinde havasız kalan ayaklarımızda zamanla nasır oluşumu gözlenir. Özellikle ayak sağlığına özen göstermeyen ve yanlış ayakkabı tercihi yapan kişilerde nasır en büyük sorunlardan biri haline gelir. Neutrogena Norveç Formülü Nasırlaşmış Ayaklar için Ayak Kremi, hayatın günlük temposunda ihmal edilen ayaklar için ekstra bakım sağlayarak sadece nasırlı bölgeleri değil aynı zamanda sertleşen bölgeleri içinde ihtiyaç duyulan nemi kazandırıyor. İçeriğindeki exfoliant (soyucu) etkisi ile en sert bölgeleri bile nemlendirerek inceltiyor.

Neutrogena Norveç Formülü Nasırlaşmış Ayaklar için Ayak Kremi, özellikle duş sonrasında sürüldüğünde maksimum etki yaratıyor. Nasır bandı veya diğer nasır ilaçları kullanılmadan tek başına nasırlaşan bölgeleri soyarak sertleşen bölgelerin incelmesini sağlıyor. Ürün bu etkiyi içerisinde bulunan yüksek orandaki üre sayesinde gerçekleştiriyor. Tüm cilt tipleri için uygun olması da en büyük avantajların biri oluyor. Günde iki kere uygulandığında kısa sürede ayak derinizin yenilenmesini sağlıyor.

Neutrogena Norveç Formülü Nasırlaşmış Ayaklar için Ayak Kremi Kullanımı

  • Ürünü kullanmadan önce ayaklarınızı mutlaka temizleyin.
  • Temizlenen ayaklara özellikle nasırlaşmış ve sertleşmiş bölgelere yoğun bir şekilde masaj yaparak uygulayın.
  • Üründen maksimum fayda sağlamak için her gün sabah ve akşam olmak üzere iki kere uygulayın.
  • Duş sonrasında ayağınızda sertleşen ve nasır oluşan bölgelere daha yumuşak olacağı için duştan sonra uyguladığınızda gözle görülür etkisi daha da artacaktır.

Neutrogena Norveç Formülü Nasırlaşmış Ayaklar için Ayak Kremi, nasır bandı ve nasır ilaçlarından daha kısa sürede nasırlaşmış derinin incelmesini ve yenilenmesini sağlar. Özellikle kış aylarında nemini kaybeden ayaklarda nasır ve sertleşme sorunu çok sık rastlanan bir durumdur. Bu yüzden kış aylarında ürünü aksatmadan düzenli olarak kullanmanızda fayda var. Ürünün beklenen etkiyi yaratması için ayakkabı seçiminize ve genel ayak sağlığınıza özen göstermeniz gerekir. Aksi takdirde yenilenen ve yumuşayan ayak derisinde tekrar nasır ve sertleşme ortaya çıkacaktır.

8 Genel Puan

Fiyat Fayda Dengesi
7.5
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!
Sizin yorumlarınızı görmek bizi mutlu ediyor

Yorum Bırakın

Temiz Temiz