NİVEA BABY KREMLİ SABUN

Uygun Fiyat+1

3,91 TL 5,75 TL

En İdeal Site: kozmela.comkozmela.com
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: kozmela - 3,91 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 03/02/2023 19:16 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
1

Bebeğinizin Hassas Cildi İçin Hassas Bir Ürün

Nivea baby kremli sabun pek çok bakım ürünü ile karşımıza çıkmaktadır. Her yaşa hitap eden ürünler üreten bu marka son zamanlarda çıkardığı Nivea baby kremli sabun ile piyasada oldukça ilgi görmüştür. Her türlü cilde uyumlu olan ve hassas ciltler için birebir olan bu sabun sadece bebekler için değil yetişkinlerin kullanımı içinde uygundur.

Nivea baby kremli sabun en değerlinizin cildini iyi bir şekilde temizler ve nemlendirir, kurumasına izin vermez üstelik cildi yumuşatır. Bebeğinizi yıkarken ya da günlük hayatta normal olarak kullanabileceğiniz bu ürün ph değeri göze alınarak üretilmiştir aynı zamanda göz yakmayan formülü ile bebeklerinizi sorunsuz bir şekilde yıkamanıza olanak sunar. Ürünün içerisinde günümüzde kansere yola açan paraben maddesinin de bulunmaması bu ürün için artı puan olacaktır.

Nivea markasının en yeni ürünleri arasında yer alan Nivea baby kremli sabun alkol ya da benzeri bir koruyucu madde bulunmaması da annelerin içini rahatlatacak bir özellik olarak karşımıza çıkıyor. Ürünün içerisinde bulunan papatya özü sayesinde bebeğinizde sakinlik etkisi yaratması beklenilen etkileri arasında yer almaktadır. Sabun üretimi yapılırken her türlü testler yapılmış olup dermatoloji uzmanlarının kontrolleri ile oluşturulmuştur.

Etkileri

Ürün tamamen doğal olup zeytinyağından oluşmuştur dolayısıyla oldukça besleyici bir ürün olarak karşımıza çıkmıştır.

  • Bebeğinizin cildini hiç zarar vermeden besleyerek temizler.
  • Ciltte oluşabilecek kurumaları engeller böylece tahriş oranını azaltır.
  • Alerjik reaksiyon durumu yaratmaz
7 Genel Puan

Fiyat Fayda Dengesi
7
Tüm Ekonomik Çevreler Tarafından Satın Alınabilirlik
6.5
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!
Sizin yorumlarınızı görmek bizi mutlu ediyor

Yorum Bırakın

Temiz Temiz