Nivea Q10 Sıkılaştırıcı Vücut Yağı

Uygun Fiyat0

27,20 TL 34,40 TL

En İdeal Site: hobi.com.trhobi.com.tr
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: hobi - 27,20 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 04/02/2023 15:20 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
0

Nivea Q10 Sıkılaştırıcı Vücut Yağı, Koenzim Q10, Avokado Yağı, Pamuk Yağı ve Fındık yağı içeren özel bir formüle sahiptir. İçerdiği zengin yağlar sayesinde vücudun esnekliğini koruyarak cildin sıkılaşmasını sağlar. Ayrıca vücutta farklı nedenlerden dolayı oluşan çatlakların giderilmesini de sağlar.

Genellikle vücutta çatlaklar hamilelik döneminde ortaya çıkar. Ancak ani kilo alınıp verildiği zamanda özellikle göğüslerde ve basenlerde çatlaklar meydana gelir. Kilo vermek için diyet veya farklı yöntemleri deneyen kişilerde de her ne kadar spor yapılsa bile sarkmalar ve çatlaklar meydana gelebilir. Erkeklerde her ne kadar çok büyük sorun olmasa da bu durum kadınlar için bir problem oluşturur. Vücudun sıkı ve fit görünmesi için engeldir. Nivea Q10 Sıkılaştırıcı Vücut Yağı, oluşan tüm bu cilt sorunlarını ortadan kaldırarak daha sıkı bir görünüm elde etmenizi sağlar.

Nivea Q10 Sıkılaştırıcı Vücut Yağı Etkileri

  • Ciltte farklı nedenlerle oluşan çatlak görünümü en alt seviyeye indirir.
  • 2 hafta boyunca düzenli olarak kullanıldığında cildi sıkılaştırır.
  • Ciltteki cilt dengesizliklerini ortadan kaldırarak cilt cilt tonunun eşitlenmesini sağlar.
  • Vücudun ihtiyaç duyduğu bakımı içerisinde bulundurduğu yağlarla yaparak cildin yoğun bir biçimde beslenmesini sağlar.

Nivea Q10 Sıkılaştırıcı Vücut Yağın etkilerinin gözle görülür bir şekilde oluşması için her gün düzenli olarak kullanmanız gerekir. Göğüs, kalça, basen ve karın bölgesinde kullanıma uygun bir üründür. Ayrıca hem kuru ciltlere hem de ıslak cilde uygulanması ürünün en büyük avantajlarından biridir. Dilerseniz duştan çıktından sonra ıslak cilde uygulayarak vücudunuzun nem kazanmasını da sağlayabilirsiniz. Masaj yaparak her gün uyguladığınızda tüm bu etkilerin yanı sıra ciltte rahatlama etkisi de yaratır.

7.5 Genel Puan

Fiyat Fayda Dengesi
8
Kullanıcı Puanı: 5 (1 oylar)
Sizin yorumlarınızı görmek bizi mutlu ediyor

Yorum Bırakın

Temiz Temiz