NUXE CİLT BAKIM SETİ

Uygun Fiyat+1

58,99 TL

En İdeal Site: kozmodiva.comkozmodiva.com
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: kozmodiva - 58,99 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 03/02/2023 20:03 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
1

Nuxe Cilt Bakım Seti İle Doğal Temizlik

Nuxe Cilt Bakım Seti Doğal yöntemlerle her zaman kozmetik ürünlerin temelini oluşturmuştur. En etkili ve kaliteli bakım, yüksek fiyatlarda olmak zorunda değil. Nuxe Cilt Bakım Seti uygun fiyata kaliteli ürünler sunmaktadır. Bu kaliteye sahip bir markanın yeni patentleri de ekleyeceği aşikar. Ürünlerin de her zaman etkili ve tercih edilir kokulara sahip olması için özen gösteren bir firma olduğunun altını çizmek büyük önem taşıyor.

Nuxe Cilt Bakım Seti ve İçeriği doğaldır. Bu yüzden parafen, mineral yağ ve hayvansal madde içermemektedir. Ürünü kullandığınızda kesinlikle gözenekleriniz tıkanmaz. Nuxe ürünleri bağımsız laboratuvarlarda test edilmektedir. Üstün güvenliğe sahiptir.

Nuxe Cilt Bakım Seti İçeriği

  • Nuxe Reve de Miel LipBalm 15gr
  • Nuxe Huile Prodigieuse Çok Amaçlı Yağ 30 ml
  • Nuxe Creme Fraiche de Beaute 30 ml

Nuxe Cilt Bakım Seti çok amaçlı yağ yüz, vücut ve saçlar için kullanılabilir. Çok amaçlı yağ 6 tane yağdan oluşmaktadır. Bu yağlar sayesinde cildi muhteşem bir şekilde besler. Cildiniz tarafından çabuk bir şekilde emilebilir. Nemlendirici kremi ilk kullanımda cildinizi yumuşatır ve pürüzsüz hale getirir. En kuru ciltlerde bile anında etki göstermektedir.

Nuxe Cilt Bakım Seti bakım kremi hafif akışkan bir dokuya sahiptir ve 24 saat nemlendirici etkisi vardır. Bal ve greyfurt aromalı kremi tüm aile bireyleri kullanabilir. Nuxe Cilt Bakım Seti’nin mevsimi yoktur. Yaz kış kullanılabilir. İçeriğinde kesinlikle koruyucu madde içermez. Bakım kremi cildin ihtiyacı olan su oranını dengelemektedir. Yumuşacık bir cilt için sabah akşam kullanabilirsiniz.

 

7 Genel Puan

Fiyat Fayda Dengesi
7
Tüm Ekonomik Çevreler Tarafından Satın Alınabilirlik
6.5
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!
1 Yorum
  1. Cevapla
    yağmur 12/02/2018 at 12:26

    Çok amaçlı olduğu için bu ürün benim için kurtarıcı yaz kış kullanılması büyük avantaj herkese tavsiye ederim

Yorum Bırakın

Temiz Temiz