Odor Eaters Ultra Comfort Koku Gidermeye Yardımcı Ayakkabı Tabanlığı

Uygun Fiyat+1

19,45 TL 21,00 TL

En İdeal Site: n11.comn11.com
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: n11 - 19,45 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 03/02/2023 20:55 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
1

Odor Eaters Ultra Comfort Koku Gidermeye Yardımcı Ayakkabı Tabanlığıyla Ferah Ayaklar

                Odor eaters ultra comfort koku gidermeye yardımcı ayakkabı tabanlığı, koku giderici özelliğe sahip olan ayak bakım ürünleri arasında yer almaktadır. İçeriğinde bulundurmuş olduğu pudra ve sprey sayesinde ayak ve ayakkabılardaki kokuları azaltır. Ürün, kısa sürede etkisini göstermektedir. Bu nedenle koku giderici ayak tabanlıkları, ayakların rahat etmesine ve ayaklardaki kötü kokuların giderilmesine yardımcı olmaktadır. Ayrıca bu tabanlık günlük kullanıma uygundur. Bu nedenle ihtiyaç doğrultusunda veya günlük olarak sorunsuz bir şekilde kullanılmaktadır. Ayrıca bu tabanlık, gelişen teknoloji sayesinde ayaklarda oluşan teri emerek ayakların ferah olmasını sağlar.

Odor eaters ultra comfort koku gidermeye yardımcı ayakkabı tabanlığı, ince sünger yapısına sahiptir. Bu nedenle ayağı tümüyle karar ve rahat hizmet sunar. Bu nedenle şık ayakkabılar için uygundur. Üstelik bu tabanlık tüm ayak ölçülerine uygun olarak geliştirilmiştir. Üstelik kolay bir şekilde kesilme özelliğine de sahip olduğu için, çocuklar, bayanlar ve erkekler için rahat bir şekilde kullanılmaktadır.

Odor eaters ultra comfort koku gidermeye yardımcı ayakkabı tabanlığı sayesinde insanların ayak ölçülerine göre çizgiler bulunmaktadır. Bu çizgilerler insanlar ayaklarına uygun yerden tabanlıkları keserek kolay bir şekilde kullanılmaktadır. Ayakları rahat ettirici özelliği sayesinde kokulara son veren tabanlık, her ayak numarasına göre kolay bir şekilde bulunmaktadır.

7.5 Genel Puan

Fiyat Fayda Dengesi
7
Tüm Ekonomik Çevreler Tarafından Satın Alınabilirlik
6.5
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!
Sizin yorumlarınızı görmek bizi mutlu ediyor

Yorum Bırakın

Temiz Temiz