Omo black Special Sıvı Deterjan 36 YIKAMA 2700 ML

Uygun Fiyat+2

22,43 TL

En İdeal Site: gittigidiyor.comgittigidiyor.com
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: Gitti Gidiyor - 22,43 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 04/02/2023 14:45 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
2

Siyah Renklerde Güvenli Temizlik

Omo Special Black Sıvı Konsantre Çamaşır Deterjanı , 36 yıkama yapmanızı sağlayan 2700 mm bir çamaşır deterjan. Bu nedenle son derece uzun süre bu kaliteyi hissetmeniz mümkün olacak. Zira yapılan çalışmalar ve testler deterjanın gerçekten de söz verdiği yıkama adetine ulaştığını göstermekte. Bu yönü ile bakıldığında çok daha iyisine sahip olmak isteyenler için akla ilk gelmesi gereken deterjanlar arasında yer alıyor.

 

Siyahlar için özel olarak üretilmiş olan Omo Spesial siyah renk pigmentleri ne zarar vermeden ürünleriniz de solma yapmadan uzun süre kullanımınıza yardımcı olabilmek amacıyla geliştirilmiştir. Lekelere direkt olarak uygulama yapılabileceği gibi makinenin deterjan bölmesi ne konularak da kullanılabilir. Yıkama dünyasının en zor alanlarından biri olan siyah lekelerde işe yaraması ürünün gerçekten de her evde bulunması gereken ürünler arasına sokmayı başarıyor.

Kısa programda bile halledilmesi zor lekeleri çözüm üretmektedir. Bu nedenle enerji tüketimi minimum seviyede olduğu zamanlarda dahi makineniz için son derece hijyenik bir programlama ile çalışması mümkün olacaktır. Deterjan sunmuş olduğu özellikler sayesinde bunu size fazlası ile sunacaktır.

Omo Special Sıvı Çamaşır Deterjanı Black ne kadar kullanılmalı?

6 kg kapasiteli çamaşır makineleri için 1/6 ölçek 7 kg çamaşır makineleri için 1/3 ölçek deterjan kullanarak yıkama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Biz testlerimizde uyguladığımız söz konusu ölçeklendirme ile başarıya ulaştık. Fakat herkesin çamaşır yıkama tekniği farklı olacağı için benzer uygulamaları da kendi başınıza zaman içinde oluşturmanız mümkün.

 Bir ölçek 150 grama tekabül etmektedir. Zor lekeler için giysinin üzerine dökülüp bir süre bekletilmesi daha sonra tekrar deterjan bölmesine de Omo Sıvı Deterjan konularak yıkatma işleminin yapılmasıyla lekeden tamamen kurtulmanız mümkün olacaktır.

OMO Yıkama Püf Noktaları | Siyah Çamaşırlar Nasıl Yıkanmalı?

Zorlu lekelere hızlı etki eden formülüyle OMO, şimdi de yıkama püf noktalarıyla karşınızda. Daha uzun ömürlü ve tertemiz çamaşırlar için, yıkama püf noktalarıyla ilgili...

7 Genel Puan
Siyah Kıyafetlerde Kesin Temizlik

Ürün ister makine isterseniz elle yıkama için uygun

Fiyat Fayda Uyumu
7
Tüm Ekonomik Çevrelerce Satın Alınabilirlik
7
ARTILARI
  • Siyah kıyafetlere doğrudan etkilenebilir
  • Düşük ısıda yada makine devrinde kullanılabilir
  • Temizlik sağladığı testler ile garantilenmiştir
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!
Sizin yorumlarınızı görmek bizi mutlu ediyor

Yorum Bırakın

Temiz Temiz