Omo Toz Çamaşır Deterjanı Active Fresh 6 kg

Uygun Fiyat+2

31,90 TL

En İdeal Site: gittigidiyor.comgittigidiyor.com
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: gittigidiyor - 31,90 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 03/02/2023 19:13 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
2

Omo ülkemizde kullanılan en köklü çamaşır deterjanı üreticileri arasında yer alıyor. Firma uzun süre aynı sektörde görev almış olmanın rahatlığı ile günümüzde olağan üstü bir araştırma alt yapısına sahip olmuş durumda. Bu sayede ürettiği çamaşır deterjanlarında hem işe yarar hem de uygun fiyatlı ürünleri ortaya çıkarabiliyor.

Hangi Tür Lekelerde Etki Gösteriyor?

Omo active fresh ürünü ile pek çok leke gurubunu hedef alıyor. Bu guruplara yakından baktığımızda;

  • Karşımıza ilk çıkan ürün Kahve lekeleri alanında oluyor. Son derece zorlu lekelerden olan ve hem yıkanma derecesi hem de deterjan kalitesi tutturulamadığında elbisenizde kötü bir anı olarak kalması muhtemel lekenin bu yönü ile bakıldığında çıkartılabilmesi olağan üstü başarı gerektiriyor.

 

  • Yine zorlu lekeler sınıfında yer alan Ruj lekesi de Omo active fresh ile çözüme kavuşturulan leke guruplarında yer almakta. Zira ürün bu temizliği sağlayabilmek için ayrıca eter desteğine de ihtiyaç duyuyor. Rujun eterli pamuk ile silinmesinin ardından temizlenmesi Omo active fresh ile çok daha kolay olmakta.
  • Özellikle çocukların zorlu lekeleri arasında yer alan çikolata lekeleri düşünüldüğünde lekenin hemen hemen her yerde karşınıza çıkabilmesi ile en iyi mücadeleyi edecek olan ürün bizim de incelemelerimizde bu özelliğini kanıtlamış durumda.
  • Sık görülen lekelerden olmasa da margarin lekeleri son derece inatçı leke gurupları arasında yer almaktadır. Bu tip lekelerin temizlenmesi için Omo active fresh tek başına yeterlilik gösteriyor.
  • Yine yemeklerin baş belası olan lekeler arasında ketçap lekelerini saymamak hata olurdu. Bu hatanın çözümünü de sağlayan Omo active fresh ürünü yine testlerimizde bu alanda da kendini kanıtlamış durumda.

  • Vişne ve diğer meyve lekeleri düşünüldüğünde Omo active fresh son derece etkili çözümler sunuyor. Meyve lekelerinin zor çıkanlar sınıfında yer alan vişne lekesine çözüm için leke tam kurumadan önce yıkamaya almak öneriliyor.
  • Lekeler sınıfının en zorlu ve en inatçıları şüphesiz kan lekesi ve çay lekesi olarak sınıflandırılabilir. Bu alanda lekeler ile de savaşan Omo active fresh inceleme ekibimiz tarafından öneriliyor. Ayrıca ürünün fiyat fayda açısından da bakıldığında birbiri ile uyuştuğunun altını çizmek doğru olacaktır.
6.5 Genel Puan

Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!
Sizin yorumlarınızı görmek bizi mutlu ediyor

Yorum Bırakın

Temiz Temiz