Omo Toz Çamaşır Deterjanı Color 8 kg

Uygun Fiyat0

49,90 TL 58,90 TL

En İdeal Site: hepsiburada.comhepsiburada.com
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: hepsiburada - 49,90 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 03/02/2023 20:28 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
0

Renkli giysilerin temizliği zordur. Çünkü derinlemesine bir temizlik çoğu kez giysilerinizin renginin solmasına neden olur. Giysilerinizin ilk günkü gibi parlak ve canlı görünmesi için deterjan seçiminizde dikkatli olmanız gerekir. Omo Toz Çamaşır Deterjanı Color, bu sorunu ortadan kaldırarak renkli giysilerin rengini koruyarak derinlemesine temizler. Canlı renklere sahip giysilerin, uzun süre renk yoğunluğunu korumasını sağlar. Omo Toz deterjan, yeni formülü sayesinde küf, şarap, kahve, yağ, çay ve deodorant gibi zorlu lekeleri düşük sıcaklıkta bile çok rahat bir şekilde temizler.

Renkli kıyafetlerde renklerin parlaklığını korumak oldukça zordur. Bu yüzden güvenilir bir deterjan ile kıyafetlerin yıkanması gerekir. Renkli kıyafetlerin rengi koruyarak en kısa programda bile lekeleri söküp atan Omo Color, milyonlarca kişi tarafından tercih edilen bir deterjandır. Ürün, ön yıkamaya gerek kalmadan inatçı lekeleri kıyafetlerin rengini ve dokusunu koruyarak çıkarılmasını sağlar.

Omo Toz Çamaşır Deterjanı Color Kullanımı

  • Yıkanacak giysilerinizi renklerine göre ayırın.
  • Eğer kahve, çay, ruj veya yağ gibi lekeler varsa lekenin olduğu bölgeye Omo Color uygulayın ve biraz bekletin.
  • Yıkanacak renklilerinizi ters çevirerek tamburu çok fazla doldurmayacak şekilde makineye yerleştirin.
  • Ürünün üzerinde yazan kullanma talimatına ve kıyafetlerin kirlilik oranına göre deterjanı ekledikten sonra uygun programda kıyafetlerinizi yıkayın.
  • Yıkanan kıyafetlerinizi hiç bekletmeden makineden çıkartarak kurutun. Eğer kıyafetlerinizin çok uzun süre makine içerisinde kalırsa renkleri birbirine karışır. Ayrıca kıyafetleriniz uzun süre makinede kapalı kalacağı için kötü koku oluşabilir.

Omo Toz Çamaşır Deterjanı Color Ne Kadar Kullanılmalı

  • Az Kirli Kıyafetler: Az kirli kıyafetler için 2/3 ölçek kullanılması tavsiye edilir.
  • Orta Kirli Kıyafetler: orta kirli kıyafetleriniz için 1 ölçek kullanılması tavsiye edilir.
  • Çok Kirli Kıyafetler: Çok kirli kıyafetlerde inatçı lekelerin çıkarılması zordur. Bu yüzde 1+1/3 ölçek kullanılması tavsiye edilir.

Yukarıdaki miktarlar 5 kg çamaşır makineleri içindir. 6 kg makinelerde 1/6 ölçek, 7 kg makinelerde 1/3 ölçek daha yukarıdaki miktarlara eklenmelidir.

9.5 Genel Puan

Fiyat Fayda Dengesi
9
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!
Sizin yorumlarınızı görmek bizi mutlu ediyor

Yorum Bırakın

Temiz Temiz