Oral-B Ağız Çalkalama Suyu Komple Bakım 500 ml

Uygun Fiyat0

12,90 TL 21,90 TL

En İdeal Site: hepsiburada.comhepsiburada.com
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: hepsiburada - 12,90 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 03/02/2023 18:59 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
0

Oral-B Ağız Çalkalama Suyu Komple Bakım, tüm ağzınızı derinlemesini temizleyerek ferahlık hissi yaratan ağız çalkalama suyudur. Her ne kadar günlük gerekli miktarda dişinizi fırçalasanız da ağız sağlığı ve temizliği açısından bu yeterli değildir. Dişlerinizin ve ağzınızın günlük temizliği açısından mutlaka ağız çalkalama suyu kullanmanız gerekir. Özellikle de ağız kokusu problemi yaşayan kişilerin mutlaka kullanması ağız bakım rutinlerine ağız çalkalama suyu eklemelidir.

Derinlemesine Temizlik ve Güçlü Koruma

Oral-B Ağız Çalkalama Suyu Komple Bakım, ağızda oluşan bakterileri öldürerek diş sağlığını korur. Diş çürükleri ve tartara karşı uzun süreli koruma sağlar. Ayrıca toplum hayatınızı olumsuz etkileyen kimi zaman konuşmanıza bile engel olan ağız kokusunun da giderilmesinde büyük ölçüde etkilidir. Günümüzde mide ile ilgili problemlerinin önemli bir kısmının ağız sağlığına bağlı olduğunu düşünüldüğünde ürün yalnızca ağız değil aynı zamanda genel sindirim sistemi sağlığı açısında da olumlu etkiler ortaya çıkarıyor.

Oral-B Ağız Çalkalama Suyu Kullanımı

Oral-B Ağız Çalkalama Suyu Komple Bakım 1

Ürün kullanım süresi boyunca diş çürükleri, diş eti problemleri ve diş hassasiyeti açısından önemli bir koruma sağlıyor. Özellikle diş fırçası ile tam olarak temizlenmeyen bölgelerin derinlemesine temizlenmesini ve arındırılması sağlıyor. Bu yüzden mutlaka her bireyin düzenli olarak kullanılması gereken bir ürün olarak değerlendiriliyor. Ağız ve diş sağlığı uzmanları Oral-B Ağız Çalkalama Suyu kullanımı için günde iki kere kullanılmasını tavsiye ediyor. Sabah ve gece yatmadan önce kullanılması ürünün sağladı faydayı maksimum seviyeye çıkarıyor. Özellikle gece yatmadan önce kullanılması uyku süresince oluşabilecek bakterilerin önüne geçiyor. Ürünü sabah kullanacağınız zaman uyandıktan hemen sonra kullanmanızda fayda var. Aksi takdirde gece boyu oluşabilecek bakteriler yeme içme sırasında direkt olarak midenize ilerleyecektir ve bu da ilerleyen dönemlerde birçok sağlık sorununa yol açacaktır.

  • Kullanım talimatı üzerinde yazan ölçüde ağzınıza bir miktar Oral-B Ağız Çalkalama Suyu alın.
  • Yaklaşık 30 saniye ağzınızı suyla çalkalayın ve tükürün.

 

 

7.5 Genel Puan

Fiyat Fayda Dengesi
8.5
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!
Sizin yorumlarınızı görmek bizi mutlu ediyor

Yorum Bırakın

Temiz Temiz