Oral-B Ağız Duşu Pro-Care Oxyjet Md20 + 3 OxyJet Yedek Başlık + Su Haznesi

Uygun Fiyat0

685,90 TL

En İdeal Site: gittigidiyor.comgittigidiyor.com
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: Gitti Gidiyor - 685,90 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 03/02/2023 20:07 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
0

Ağız sağlığı ve diş temizliği için pek çok önemli ürün ortaya çıkmış durumda. Bu alanda en önemli ürünlerin imzası şüphesiz Oral-B firması tarafından atılıyor. Modern teknolojinin etkilerinin sık sık görüldüğü ürünler her geçen gün akıllı ürünler sınıfında artmaya devam ediyor. Oral-B bu yönü ile ele alındığında kısa süre sonra hayatımızda diş fırçası tabularını tamamen yıkacağa benziyor.

İncelememizde yer alan ürün oldukça farklı bir yapı ile öne çıkmış durumda. Mikro baloncuk teknolojisi ile sunulan ürün son derece farklı bir çalışma mekanizmasına sahip. Bu nedenle öncelikli olarak çalışma mekanizmasına göz atmamız doğru olacaktır. Basınçlı su ve hava karışımını mikro boyutlarda bir araya getirerek püskürten makine aynı zamanda da söz konusu işlemle nazik bir masaj yaptığını iddia ediyor. Yaptığımız inceleme de ürünün söz konusu operasyon adımlarını gözlemlediğine şahit olduk. Ayrıca bu fonksiyon arttırılabilir ve azaltılabilir basınç değerleri ile son derece başarılı çalışıyor.

Kutu İçeriğinde Yer Alan Ürünler

 • Oral-B kutu içerisinde son derece fonksiyonel araçlar ile sunuyor. Firma fazladan bir adat oxyjet gövdesi de ilave ediyor.
 • Ayrıca bir adet su için hazne ve hazne sabitleme bölümü
 • Tam 4 adet de oxyjet başlık ile kullanıcılar için yedek ürünleri önceden sunmayı tercih ediyor.

 

Ürünün Etkili Olduğu Bölgeler

 • Oral-B MD20 Modeli ile pek çok farklı soruna çözüm sunmak amacında. Bu sorunların en başında ağızda oluşan bakterilerin çözümü için yapılan mikro kabarcık müdahalesi gelmekte.
 • Dönerek püskürtülen havanın altını çizen firma bu akışın diş etinde masaj etkisi yarattığını ve bu sayede hem diş eti yumuşaması hem de ferahlamasının meydana geldiğini belirtiyor.
 • Araştırmalar yiyeceklerden arta kalan parçaların kısa süre içinde dişlerde çürüme ve koku yapmasına neden olduğunu gösteriyor. Bu yönü ile konuyu ele alan Oral-B çalışanları söz konusu yiyeceklerin temizlenmesi için özel bir müdahale ile fırçanın kavrama alanını genişletmiş durumda.

Ürünün Size Sunacağı Avantajlar

 • Diş fırçalamak sadece dişleri fırça ile temizlemekten ya da diş etine baskı uygulamak ile sağlanması mümkün olmayan bir temizlik yöntemidir. Konuyu daha derinlemesine incelemek ve bu alanda çok daha gelişmiş teknolojilerden yararlanmak büyük avantaj sağlayacaktır. Oral-B bu söylem ile çıktığı yolda yaklaşımını ağız duşu sloganı ile ortaya koyuyor.
 • Eğer her gün iki kez ürünü kullanırsanız diş etinizde ve diş sağlığınızda hissedilir bir artış görülmesi mümkün. Bu klinik deneyler ile uzman hekimler eşliğinde alınmış sonuçlar ışığında açıklanan konuların başında yer alıyor.
 • Özellikle hassas diş etlerine ve dişlere sahipseniz ürün sizin için çok önemli bir rol oynayacak. Çünkü fırçalama tekniği diş etinin yapısını baştan başa masaj yaparak nazik bir biçimde ele almaktadır.

Ürünün dezavantajları ve Sunulan Ek haklar

Ürünün dezavantajları kısmında ele alabileceğimiz tek konu fırçanın Android uygulaması ile eşleşmemesi. Yani akıllı ürünler sınıfında yer almaması. Ürün ile ek olarak sunulan 24 ay garanti seçeneği su ve buharın sık görüldüğü bir nokta olan banyolarda çalışacak her ekipman için iyi bir kullanım kalitesi sunacağını gösteriyor. Firma ürün için yapmış olduğu ar-ge çalışmasına ve ortaya çıkan ürüne son derece güveniyor.

Oral-B Professional Care OxyJet Unboxing

Oral-B - Hydropulseur - Professional Care - Oxyjet (MD20) .Vidéo présentation en HD 1080p de l'Hydropulseur Oral-B Professional Care OxyJet de BrAun. Très pratique pour enlever les saletés...

6.5 Genel Puan
Tam Temizlik İçin Komple Set

Düzenli Kullanım Dişçi Randevularını Sona Erdirebilir

ARTILARI
 • Diş ve ağız bakımı için bütün özellikler bir arada sunulmuş
 • Dişçi yardımı olmaksızın diş bakımı kolaylaştırılmış
EKSİLERİ
 • Ürün fiyatı ortalamanın biraz üzerinde
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!
Sizin yorumlarınızı görmek bizi mutlu ediyor

Yorum Bırakın

Temiz Temiz