Oral-B Disney Prenses Temalı Çocuklar için Pilli Diş Fırçası D2010k

Uygun Fiyat+2

32,90 TL

En İdeal Site: gittigidiyor.comgittigidiyor.com
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: Gitti Gidiyor - 32,90 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 04/02/2023 14:50 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
2

Disney Car Princess Temalı Diş Fırçası

Uzmanlar uyarıyor! Çocuklara diş fırçası alışkanlığı kazandırmak ileride yaşanması muhtemel diş acılarını ve sancılarını minimuma indirebilir. Çünkü yapılan klinik araştırmalar diş fırçalama alışkanlığına çocuk yaşta sahip olamayanların ilerleyen dönemlerde söz konusu aktiviteyi gerçekleştiremediğini ortaya koymuş durumda. O nedenle çocuk yaşta diş fırçalamayı sevdirmek ve kolaylaştırmak son derece büyük önem taşıyor.

 

İşte bu nedenle pek çok büyük firma bu alanda girişimlerde bulunuyor. Bu alanda en tecrübeli firmaların başında gelen Oral-B bu alanda yaptığı başarılı çalışmalar ile adından sıkça söz ettiren markalar arasında yer alıyor. Çocuklara bazı alışkanlıkların kazandırılabilmesi için mutlaka sevdikleri ve beğendikleri eşyaların sunulması gerektiğini belirten araştırmalar bu bağlamda haklı görünüyor.

Oral-B yapmış olduğu yeni disney temalı pil desteği ile çalışan diş fırçası ile oldukça başarılı bir adıma imza atmış durumda. Çünkü çocukların küçük yaşlarda çabuk sıkılan ve unutkan yapılarına karşın söz konusu diş fırçaları ile eğlenerek öğrenmeleri mümkün olacaktır. 

 

Disney Car Princess Diş Fırçasının Olumlu Olumsuz özellikleri

 • İlk olarak karşımıza derinlemesine sağlanan temizlik etkisi çıkıyor. Fırça bu yönü ile ele alındığında sadece dişin kolay erişilebilir bölümlerini ulaşılması en zor alanlara dahi temizlik yapacağını söylemek zor olmayacaktır.
 • Çiğneme etkisinde kalan yüzeyler içinde olağan üstü bir çalışma yapan firma en çok kullanılan yüzey olması nedeni ile çiğneme yüzeyleri için merkezde iki gurup temizleme bölümü ayırmış durumda.
 • Çocuklar söz konusu olduğunda hassasiyet çok büyük önem taşıyor. Zira küçük dişler ve hassas diş etlerinin çok daha büyük özen gösterilerek temizlenmesi için yumuşak kıllardan üretilmiştir.
 • Şirket Disney logosunun ve temasının çocuklarda diş fırçalamayı eğlenceli kılacağını belirtmekte olsa da eğlence tamamen ailelerin yaklaşımı ile gerçekleşecektir.
 • Ayrıca 3 yaşından küçük çocuklar için ürün tavsiye edilmiyor.

Ürün bu yönleri ile olumlu bir görünüm çizse de olumsuz yanlarından söz etmemek iyi bir inceleme için yeterli olmayacaktır. Bu nedenle olumsuz özelliklerine de sizler için göz attık;

 • Diş fırçasının stabil bir bataryası olmaması en büyük dezavantajlarından biri. Çünkü kısa süre içinde bitmesi muhtemel piller sürekli değişim gerektirecek. Ayrıca bu pillerinde ekstra maliyet oluşturacağı düşünüldüğünde batarya fikri çok daha iyi olabilirdi.
 • Diş fırçası başlıkları hakkında henüz bir gelişme yaşanmış değil. Ürünü almak bir sorun olmazken ürün paketi içinde ya da farklı bir nokta da başlıkların değişmesi için ek bir ürün görünmüyor. Ayrıca ürünlerin başlıklarının sürekli bulunabilir olmayacağını da düşünmek çok da zor değil.
 • Oral-B uzun ömürlü kullanım olarak yaklaşmış olsa da ürünün gövdesi çok daha dayanıklı malzemelerden yapılabilirdi.
 • Oral-B ilk kullanım için iki adet Duracell pil hediye ediyor. Söz konusu ürünün enerji ihtiyaçları konusunda net bilgiler sunulmasa da hediye edilen pillerden ortalamanın biraz üzerinde enerji ihtiyacı olduğunu anlamak çokta zor olmayacak.
7 Genel Puan
Çocuklar İçin Motive Edici Diş Fırçası

Ürün çocukların diş fırçalama alışkanlığı edinebilmesi için fayda sağlayabilir

Fayda Fiyat Dengesi
7.5
Tüm Ekonomik Çevreler Tarafından Satın Alınabilirlik
7
ARTILARI
 • Ürün oldukça güzel tasarlanmış
 • Ürün çocuklara diş fırçalama alışkanlığı kazandırma potansiyeline sahip
 • Ürün ile diş fırçalamak çocuklar için keyifli bir hale gelebilir
EKSİLERİ
 • Biraz büyük fırça tasarımı mevcut biraz daha küçük tasarlansa çok daha kullanışlı olabilirdi
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!
Sizin yorumlarınızı görmek bizi mutlu ediyor

Yorum Bırakın

Temiz Temiz