Oral-B Pro 790 Şarj Edilebilir Diş Fırçası 2’li Avantaj Paketi

Uygun Fiyat0

134,99 TL 189,99 TL

En İdeal Site: trendyol.comtrendyol.com
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: Trendyol - 134,99 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 03/02/2023 19:23 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
0

Diş sağlığı her zaman insanlar için büyük önem taşımıştır. Bu yönü ile bakıldığında modern diş tedavilerinin hayatımıza girişi 200 yıl öncesine dayandığı bilinse de pek çok çok tarihi kalıntı da geçmişin sanılandan çok daha eskiye dayandığını göstermektedir.

Diş fırçası ürünleri denildiğinde akla ilk gelen markalar arasında yer alan Oral-B otomatik ve akıllı diş fırçası ürünlerini her yaş gurubu için üretmeye devam ediyor. Bu alanda ciddi bir geçmişe ve gelecek için pozitif bir AR-GE ekibine sahip olan şirket son yıllarda akıllı diş fırçası ürünlerine çok daha büyük ilgi gösteriyor.

 

Ürün Özellikleri

Sıradan diş fırçaları ile kıyaslanmaktan çok daha öte olan söz konusu ürünler arasında incelememize takılan ürün Pro 790 Şarj edilebilir yapısı ile akıllı diş fırçası.

Ürün her şeyden önce 3 boyutlu salınım sloganı ile piyasaya giriş yapmış durumda. Bu nedenle öncelikle 3 boyutlu salınımın ne olduğunu yakından anlamak büyük önem taşıyor.

 • Bir dakika içinde 20 bin kez titreşme özelliği sunan fırça oldukça iyi bir orana sahip.
 • 800 dönüş yapan başlık neredeyse bu alanda rekora sahip olmuş durumda.
 • Ürün içinde yer alan teknoloji sayesinde basınç sensöründen uyarılara almak mümkün.

Profesyonel diş hekimlerinin kullandığı diş teknolojisi araçları odağında üretilen yeni diş fırçasında söz konusu 3 boyutlu salınım tamamen dişin üzerinde gösterdiği yaklaşım açısı ile ilgili. Yani dişin üzerine bastırma açısı sağ ve sol çalışma açıları göz önünde bulundurularak bu tanımlama yapılmış durumda.

Ürünün Sahip Olduğu Teknolojik Alt Yapı

Oral-B Pro 790 ile akıllı özelliklerini daha çoköne çıkartmak istiyor. Bu nedenle özelliklerin oldukça zengin olduğu üründe ayrıca size fırçalama sırasında önemli hatırlatmalarda bulunuyor. Hatırlatmalar kısmında dikkat çeken özelliklerin başında zamanlayıcı gelmekte. Çünkü gerçekten bazen insanların bazı bölümleri atlayarak fırçalaması durumu ile karşılaşmak mümkün olabiliyor. Bu sorunu çözmek içinse Oral-B Pro 790 30 Saniye de bir kez hatırlatmalarda bulunarak sizlere bölge değiştirmeniz gerektiğini hatırlatıyor.

Akıllı fırçanın en önemli özelliklerinden biri de şüphesiz değişen ihtiyaçlara göre değişen başlıklar oluyor. Bu üründe ele alınan ana işlev başlıkların değişimi konusunda yaşanmış durumda. Zira aldığınız üründe yer alan başlık sizi mutlu edecek temizliği sunamıyorsa değiştirmeniz ve çok daha büyük ya da çok daha küçük diş fırça bölümüne sahip bir ürün kullanmanız mümkün. Bu sayede hem yıpranmalara karşı çok daha uzun süreli çözümler sunulmuş olurken hem de ağız içinde özel bir noktaya odaklanmak için en ideal fırçayı tespit edebilmeniz mümkün olacak.

Kutu İçeriğinde Neler Var?

Oral-B Pro 790 ürünü için amiral gemisi benzetmesi yapmak yanlış olamayacaktır. Çünkü söz konusu ürünün piyasada yer edinebilmesi için son derece zengin bir içerik ile sunum sağlanmış durumda.

 • 2 Fırça hediye eden Oral-B ayrıca 2 Adet Fırça başlığını da kullanıcılarına sunuyor.
 • Ayrıca taşımak için Seyahat saklama kutusu da ürünle sunulan ekstralar arasında
 • Ürünün değişmeyen stabil bataryası göz önünde bulundurulduğunda verilmesi ihtiyaç olan ve verilen şarj aleti ve adaptör de ürün ile sizlere sunuluyor.

Üründe Yer Almayan Özellikler

Söz konusu ürün sınıfında rekabet oldukça büyümüş durumda. Söz konusu alanda Oral-B dahil pek çok firma bluetooth desteği sunuyor. Fakat pro790 ürününde uygulama ve bluetooth desteği sunulmamış durumda. Bu yönü ile bakıldığında eğer söz konusu özelliklere de yer verilmiş olsaydı ürün fazlası ile tatminkar bir hal alacaktı.

Oral-B PRO 790 Electric Rechargeable Toothbrush Review

Review of Oral B PRO 790 Electric Rechargeable Toothbrush by Braun. Not sponsored, just a review of a toothbrush.

7.5 Genel Puan
Uzun Ömürlü Çözümler Sunabilir

Otomatik diş fırçalama makinesi üretilme amacına hizmet ediyor

Fiyat Fayda Dengesi
7
Tüm Ekonomik Çevreler Tarafından Satın Alınabilirlik
4
ARTILARI
 • Yerleşik bataryalı olması büyük avantaj
 • Elden kaymayacak şekilde dizayn edilmiş
 • Açıp kapatmak ve kullanmak oldukça kolay
EKSİLERİ
 • Ürün teknik bilgilerine ulaşmak imkansız
 • Batarya şarj edilmesi hakkında ayrıntılı bilgiler bulunmuyor.
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!
Sizin yorumlarınızı görmek bizi mutlu ediyor

Yorum Bırakın

Temiz Temiz