Oral-B SmartSeries Pro 5000 Şarj Edilebilir Diş Fırçası Cross Action

Uygun Fiyat+1
En İdeal Site: hepsiburada.comhepsiburada.com
En İyi Fiyat
Son fiyat güncelleme tarihi: 04/02/2023 15:21 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
1

Oral-B SmartSeries Pro 5000 Şarj Edilebilir Diş Fırçası Cross Action

 Oral-B Şarj Edilebilir Diş Fırçası Özellikleri

Teknoloji hayatın pek çok alanında olduğu gibi kişisel temizlik ürünleri konusunda da çok büyük değişiklikleri beraberinde getirmiş durumda. Marka bu alanda uzun süredir çalışmış olmanın verdiği tecrübe ile AR-GE çalışmaları için son derece yüksek bütçeler ayırabilen bir sermayeye sahip. Bu nedenle sektörde rakipleri için tam manası ile korkulu rüyaya dönüşmüş durumda.

 

Öncelikle olarak Pro5000 şarj edilebilir diş fırçasına göz attığımızda karşımıza çıkan en önemli detay şüphesiz sıradan yani eski tip diş fırçalarına göre çok daha şık dizayn edilmiş olması. Ayrıca fırçanın kavrama kapasitesi ana gövde üzerinde yapılan özel çıkıntılarla desteklenmiş. Fırça yapısı üst görünümünde her ne kadar 6’gen gibi görünse de aslında 16 fırça ucu en dış dairede yer alıyor. Sorası ile bir iç daire de 8 fırça merkezde ise iki büyük fırça olarak üretilmiş bir ürün.

Oral-B kullanıcıları için birinci gün temizliği vaat ediyor. Fakat bu her diş fırçası ile sağlanabilecek bir durum. Bu noktada şirketin bir diğer güçlü kozu parlaklık arttıran ve yüzey lekelerini temizleme etkisine sahip olduğu yönünde. Biz yapmış olduğumuz testlerde başarılı sonuçlar aldığımızı inkar edemeyiz. Fakat ilk fırçalama da büyük mucizeler beklemek çok da gerçekçi bir yaklaşım olmaz.

Smartseries Pro 500 ürününde kullanıcılar için basınç ayarlama bölümü de yer alıyor. Bu sayede kullanıcı özellikle çok sert fırçalayanlar ve dişine zarar verme ihtimali olan fırçalama hamlelerinde fırça sizi otomatik olarak uyarıyor fakat isterseniz kendi stiliniz ile devam edebiliyorsunuz.

Smartseries bir ürün olmasının en önemli avantajlarından biri de hiç şüphesiz ürünün bluetooth bağlantısının olması. Bu sayede ürün Android uygulaması ile iletişime geçerek günlük diş fırçalama alışkanlıklarınız ile ilgili ekstra bilgilere erişmenize olanak sağlıyor.

Ürünün Kullanım Ayrıntıları

Oral-B ürünü farklı kullanıcı alışkanlıklarını karşılamak üzere hazırlanmış bir ürün. Bu nedenle 5 ana gurup için hazırlanmış ürün modu bulunuyor. Bu modlar arasında istediğinizi seçerek fırçanın bu şekilde çalışması sağlayabiliyorsunuz. Ayrıca en önemli vaatlerden biri de batarya performansı alanında gerçekleşmiş durumda. Oral-B yaklaşık iki haftalık tek şarj ile kullanım ömrü sunuyor.

Sahip olduğu imkanlar markanın daha önce de dediğimiz gibi güçlü bir ar-ge ekibi ile çalışmasını sağlıyor. Bu nedenle her fırsatta altı çizilen bu durum gerçekten de markanın vaat ettiği gibi. Marka dünya da bu alanda başarı kazanmış diş hekimleri ve geliştiriciler ile birlikte hareket ediyor.

Ürün Kutusunda Yer Alan Ekstralar

Oral-B müşterilerine kutu içerisinde üç farklı başlık sunuyor. Bu şekilde farklı ağız yapılarına uygun ve daha uzun kullanımlar için olanak tanıyan başlıklar ile uzun süreli bir kullanım mümkün.

  • Pro zamanlayıcı özelliği bulunan fırça ideal fırçalama süresini belirleyebiliyor. İsterseniz bu zamanı uzatıp kısaltabiliyorsunuz.

  • Görsel olarak bir basınç sensörü üründe yer almakta. Özellikle fazla bastırıp diş eti kanamalarına yol açmamak için çok faydalı bir özellik.
  • Smart Coaching akıllı asistan diyebileceğimiz uygulama özelliği ve tavsiyeleri içeren bir mobil ara yüz. Bu sayede ürün çok  daha başarılı sonuçlar doğuruyor.
  • Sahip olduğu 5 farklı diş fırçalama modları da sunulan ekstra özellikler arasında yer alıyor. Bu sayede kullanıcı kendine tam uygun modu bulabiliyor.

 

Ürün Kutusunda Yer Almayan Özellikler

Standart bir taşıma kutusu her ne kadar bu cihaz için yeterli olsa da ödenecek miktar göz önünde bulundurulduğunda çok daha başarılı bir kap sunulması daha şık olabilirdi.

Pozisyon algılama özelliği fırça özelliklerinde yer almıyor. Bu sayede özellikle doğru fırçalama açısını yakalayamayanlar için gerçekten çok büyük bir kolaylık sağlanmış olurdu.

 Oral-B SmartSeries Pro 5000 Şarj Edilebilir Diş Fırçası Cross Action ürününü geliştirilebilir özellikler sunmuyor. Yani ürünü bir kez aldığınız zaman yeni çıkan ürünlerle endekslemeniz ve kullanabilmeniz mümkün değil. Fakat eğer stok yaparsanız diş fırçalama başlıkları ileride sizi arama zahmetinden kurtara bilir.

6 Genel Puan

Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!
Sizin yorumlarınızı görmek bizi mutlu ediyor

Yorum Bırakın

Temiz Temiz