PANTENE AQUALİGHT KÖPÜK SAÇ KREMİ

Uygun Fiyat+1

9,50 TL

En İdeal Site: cosmetica.com.trcosmetica.com.tr
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: cosmetica - 9,50 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 03/02/2023 20:04 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
1

Pantene saç bakım ürünleri alanında dünya çapında isim yapmış bir marka. Tüm ürün çeşitleri ile kendini her geçen gün geliştirirken yeniliklerde de öncü olmaktadır. Pantene Aqualight Köpük Saç Kremi de bu yeniliklerin başında gelmektedir. Saç kremi anlayışına farklı bir bakış açısı getirmiştir. Ürün tanımlanırken hava kadar hafif şeklinde nitelendirilmektedir.

Bu hava kadar hafif köpük saç kremi özellikle ince telli ve yağlanmaya meyilli olan saçlarınıza ihtiyacı olan bakımı tek başına sağlar. Bu ürün ile başka her hani bir saç bakım ürününe ihtiyaç duymazsınız. Saçlarınızı ağırlaştırmadan besler ve şekillenmesine yardımcı olur. Saçlar hoş bir görünüme sahip olmanın ilk aşamasıdır. Saçlarında beslenmeye ve neme ihtiyacı vardır.

Saçlarınızda Pantene Aqualight Farkını Hissedeceksiniz

Görünümüne özen gösteren her insanın öncelikle saç bakımına önem vermesi gerekir. Kullanacağınız saç bakım ürününün de saçlarınızı sizin kadar iyi düşünmesi ve anlaması gerekir. Pantene Aqualight Köpük Saç Kremi saçlarınızın kolay taranmasına ve gözle görünür şekilde sağlıklı olmasına yardımcı olur. Saçlar tarafından derinlemesine emilebilen bu köpük yapı içten dışa doğru her bölgede emilmesini sağlar.

Saç üzerinde ağırlığa neden olabilecek kalıntı oluşumunu engeller. Saçları şekillendirmek için uygulanan işlemlere karşı koruma sağlar. Yüksek sıcaklık ve dış etkenlerin yarattığı yıpranma köpük saç kremi ile onarılır. Saç bakımı için tercih edilebilecek geliştirilen ürünlerin en yenisidir ve saçınızın tüm ihtiyaçlarını karşılar.

6.5 Genel Puan

Fiyat Fayda Dengesi
7
Tüm Ekonomik Çevreler Tarafından Satın Alınabilirlik
7
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!
1 Yorum
  1. Cevapla
    ayşenur 13/02/2018 at 12:45

    Saçlarım fazlasıyla yağlı bu ürünle o sorunumu ortadan kaldırdım herkese tavsiye ederim.

Yorum Bırakın

Temiz Temiz