Parex Maestro Compact Temizlik Seti

Uygun Fiyat0

69,90 TL

En İdeal Site: n11.comn11.com
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: n11 - 69,90 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 03/02/2023 20:52 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
0

Parex Maestro Compact Temizlik Seti, asansör sistemi sayesinde sahip olduğu ufak boyutu sayesinde her yere kolayca sığan temizlik setlerinden biridir. Bir adet asansörlü kova ve ve mikrofiber mopun yer aldığı set günlük temizlikte çok rahat kullanılabilir. Katlanabilir ve 360 derece dönen başlığı ile koltuk altı, yatak altı ve köşeler olmak üzere zorlu alanlarda kolay kullanım sağlar.

Yüzey temizliği hem ofislerde hem de ev ortamında oldukça zordur. Çünkü mop veya paspasın ucuna bağlı olarak yüzeyler hem kurumayabilir. Ayrıca yatak, koltuk veya yerden yüksek dolapların altlarını temizlemek çoğu zaman işkenceye dönüşebilir. Ofis veya iş yerlerinde ise bu ekstra zorluk anlamına gelir. Yüzeyler hemen kuruma özelliği göstermezse müşteriler ya da çalışanlar sürekli hareket halinde olacağı için yerlerde iz ve lekeler oluşacaktır. Parex Maestro Compact, mikrofiber mop sayesinde bu sorunu tamamen ortadan kaldırıyor. Yüzeyler silindikten hemen sonra hızlı bir şekilde kurumaya başlıyor.

Parex Maestro Compact Ürün Özellikleri

Parex Maestro Compact Temizlik Seti

Set içerisinde yer alan mopun en güzel özelliği kenarlarının katlanabilir ve 360 derece dönebilir olmasıdır. Bu sayede tüm alanlarda derinlemesine temizlik yapabiliyorsunuz. Yatak veya koltuk altları gibi birçok alanı ekstra zahmet göstermeden adeta dip köşe rahatlıkla temizleyebilirsiniz. Yüzeylerin kenarlarını ve köşeleri katlanabilir başlık sayesinde silebiliyorsunuz. Setin bir diğer önemli özelliği de asansör sistemi ile çalışıyor olmasıdır. İki kattan oluşan kovanın ilk katında mop temizlenirken ikinci katta mop sıkılıyor. Bu sayede büyük ya da iki farklı kova ihtiyacı duymadan temizliği yapabiliyorsunuz. Büyük kovaların aksine rahatlıkla evinizin her alanında saklayabiliyorsunuz.

Parez Maestro Compact Temizlik Seti içerisinde yer alan mop %100 mikrofiberdir. Ayrıca yüzeylerin çizilmemesi için mopun ucunda ekstra mikrofiber kumaş kullanılmış. Bu sayede ahşap gibi çok çabuk çizilebilen yüzeylerde bile koruma sağlayabilirsiniz.

7.5 Genel Puan

Fiyat Fayda Dengesi
7.5
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!

Parex Maestro

Parex Maestro www.parex.com.tr.

Sizin yorumlarınızı görmek bizi mutlu ediyor

Yorum Bırakın

Temiz Temiz