Parex Oto Fırçası

Uygun Fiyat0

24,90 TL

En İdeal Site: trendyol.comtrendyol.com
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: trenyol - 24,90 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 03/02/2023 19:54 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
0

Parex Oto Fırçası, çizilmez yapısı ve uzun kılları sayesinde araba temizliğini kolaylaştıran bir üründür. 150 cm uzunluğu ile arabanızın tüm noktalarını derinlemesine temizlemenizi sağlar. 10 cm uzunluğa sahip yumuşak kılları arabanızın yüzeyinde en ufak çizik oluşturmadan güvenle kullanılabilir.

Parex Oto Fırçası ile Araba Temizliği

parex oto fırçası

Araba temizliği, sanılanın aksine zordur. Arabanın yüzeyinden çizik oluşturmadan ve parlaklığını koruyarak arabaların temizlenmesi gerekir. Bu yüzden araba temizliğinde kullanılan deterjanlar kadar fırça, sünger ve bez gibi materyallerin doğru seçilmesi gerekir.

Birçok kişi günlük ev ya da ofis temizliğinde kullanılan fırça ve süngerlerle araba temizlemektedir. Bu oldukça yanlıştır. Çünkü özellikle fırçalar araba temizliğine uygun değilse arabanızın yüzeyinde çizikler oluşturacaktır. Arabanızın dış yüzeyini korumak için uygun materyal seçmelisiniz.

Parex Oto Fırçası, arabanızın yüzeyini çizmeden temizlemenizi sağlar. 150 cm’lik fırça sapı ile tüm noktalara kolaylıkla ulaşabilir. Ergonomik tasarımı sayesinde kolayca kavranabilir. Araba temizliğinin yanı sıra cam ve ayna gibi yüzeylerde de rahatlıkla kullanabilir.

Parex Oto Fırçası hassas ve çizilmeye meyilli tüm yüzeylerde rahatlıkla kullanılabilir. Özellikle arabaların yanı sıra ayna temizliğinde de tercih edilen bir fırçadır. Dilerseniz ulaşamadığınız camlarda ve diğer yüzeylerde de rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Parex Oto Fırçası Kullanımı

  • Fırça ergonomik yapısı ile oldukça kolay bir şekilde kullanılabilir.
  • Dilerseniz direk temizleme ürününü fırça üzerine döküp yüzeyleri köpürtebilirsiniz. İsterseniz deterjanınızı suyla karıştırıp Parex fırçanızla rahatlıkla kullanabilirsiniz.
  • İnce, yumuşak ve yoğun kılları ile yüzeyleri iyice köpürtür ve derinlemesine temizler.

 

 

7.5 Genel Puan

Fiyat Fayda Dengesi
7.5
Kullanıcı Puanı: 5 (1 oylar)
Sizin yorumlarınızı görmek bizi mutlu ediyor

Yorum Bırakın

Temiz Temiz