PAREX SPİNNER OTOMATİK TEMİZLİK SETİ

Uygun Fiyat+1

64,90 TL

En İdeal Site: epttavm.comepttavm.com
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: epttavm - 64,90 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 03/02/2023 20:10 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
1

Kolay Bir Temizlik İçin Spinner

Tekerlekli otomatik temizlik seti sizlere zahmetsiz bir temizlik deneyimi yaşamanızı sağlıyor. Yaptığımız araştırmalar sonucunda şunu diyebiliriz ki spinner ürünü vileda adını alan ürünlerin gelişmiş versiyonudur.

Parex spinner ürününde bulunan tekerlekler sayesinde çok kolay bir şekilde taşınır. Spinner temizlik setinde kullanılmakta olan başlığı rahat bir şekilde dönmesini sağlar. Bu da temizliği oldukça zor yerler için bir avantaj yaratmaktadır. Yapısı sayesinde size hiçbir zorunluk yaratmaz. Paspası mikrofiber bir özelliğe sahiptir. Hiçbir yüzeye zarar vermeden kolay bir şekilde temizlemektedir.

Birden çok yerde kullanıma uygundur. Dilerseniz cam temizliğinde bile kullanabilirsiniz. Yıkama aparatı oldukça kolay bir şekilde temizlenebilmektedir aynı zamanda sıkma haznesi ile çok kolay bir şekilde kuruma sağlanır. Elektrostatik özelliği bulunur. Bu da tozları temizleme de etkilidir. Ürün kilit özelliğine sahiptir ve sapta ayarlama kolay bir şekilde yapılır.

Kullanımı Özellikleri

Ofislerde, evlerde nerede istenirse orada kullanılabilecek bir yapıya sahiptir. Kolay bir kullanıma sahip olan spinner ürünü tekerlekleri sayesinde kolay bir şekilde taşınma olanağı da sunmaktadır. Sizde ürünün içine bir miktar su ve deterjan yardımı ile çok kolay bir kullanım sunar. Ürünün görünümü olsun kullanımı olsun her şeyi oldukça kalitelidir. Üründe sadece tekerlek yoktur aynı zamanda kolaylık olması için çekme sapı da ürüne dahil edilmiştir.

7 Genel Puan

Fiyat Fayda Dengesi
6.5
Tüm Ekonomik Çevreler Tarafından Satın Alınabilirlik
6
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!
1 Yorum
  1. Cevapla
    hafize 14/02/2018 at 12:03

    Fiyatı fazla geldiği için tercih etmedim çünkü uygun fiyatlı ürünler mevcut

Yorum Bırakın

Temiz Temiz