Parodontax Florürlü Diş Macunu 75ml

Uygun Fiyat+1

16,00 TL

En İdeal Site: n11.comn11.com
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: n11 - 16,00 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 03/02/2023 19:20 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
1

Daha Sağlıklı Dişler

Adaçayı, nane, papatya, ekinase, mira ve latanya adlı altı bitki özü, yüksek miktarda sodyum bikarbonat ve bu formüle ilaveten diş minelerini güçlendirici florür de içermektedir. İnsan yaşam koşullarını pozitif etkilemesi nedeni ile diş yapısı son derece büyük bir öneme sahiptir. Zira her yemekte tat almak ile acı çekmek arasında ince çizgide yer alan herkes için sağlıklı bir ağız ve diş sağlığının önemi tarifsiz olacaktır.

 

Doğal bitkisel formülüyle diş ve diş etini temizler. İçerdiği florür ile diş çürümelerine karşı daha güçlü koruma sağlar. Diş çürükleri ile mücadele etmek için doğru diş macununu arayanlar için özellikle ürünün son derece büyük önem taşıdığını söylemek yanlış olmayacaktır. Çünkü ürün her açıdan diş yapısını güçlendiren özellikleri ile özel bir ağız temizliği hissi uyandırmaktadır.

Hangi Sıklıkla Kullanılabilir?

Günlük kullanımda Paradontax diş taşı ve plak oluşumunu engeller. Ağız ve diş sağlığınız için tercih edebileceğiniz ürün bitkisel içeriği ile de dikkat çekmektedir. Fakat antibiyotik özellikleri düşünüldüğü zaman her gün doğru bir şekilde kullanıma özen gösterilmelidir. Bu nedenle düzenli diş fırçalama alışkanlığı edinmeniz ve her zaman öğün atlamadan diş fırçalama aktivitenizi gerçekleştirmeniz son derece önemlidir.

Diş macunu kullanımı ağız bakımınız için önemli bir ayrıntı olsa da önemli ayrıntılardan biri de doğru fırçalamadır. Günde üç kere dişlerinizi yukardan aşağı. İçerden dışarı sistematik olarak fırçalamanız dişlerinizin ve ağzınızın sağlığı için önem arz eder. Küçük yaşlardan itibaren alışkanlık edilmesi gerekilen bir özellik olsa da toplumumuz diş fırçalama alanında ne yazık ki sınıfta kalan ülkeler arasında yer almaktadır.

GSK Paradontax AV 2

GSK Paradontax AV done using both 2D & 3D style of animation.

7.5 Genel Puan
Diş sağlığı için bitkisel çözüm

Ağız temizliği için son derece pozitif etkiler almanız mümkün

Fiyat Fayda Dengesi
6.5
Tüm Ekonomik Çevreler Tarafından Satın Alınabilirlik
7.5
ARTILARI
  • Her cebe uygun satış fiyatları
  • Diş onarma özelliğine sahip
  • Her yaş gurubunun kullanmasına uygun
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!
Sizin yorumlarınızı görmek bizi mutlu ediyor

Yorum Bırakın

Temiz Temiz