PASTEL MOON LİGHT HİGHLİGHTER

Uygun Fiyat0

10,40 TL 13,10 TL

En İdeal Site: modafili.commodafili.com
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: modafili - 10,40 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 03/02/2023 18:49 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
0

Aydınlatıcı Severlerin Yeni Gözdesi Pastel Moon Light Highlighter

Daha çok küçük bir ojeyi andıran ürün oldukça sevilen ürünler arasında bulunuyor. Son zamanlarda ortaya çıkan highlighter modası ile gözler bu ürünlere ve fiyatlarına dönmüş durumda. Pastel markasının sunduğu moon light highlighter oje modelinde tasarlanmış olup bu durumu da oldukça ilgi çekmesine sebep olmuştur. Highlighter’ın rengi toz pembe ve likit olmasına rağmen çok fazla da akıcı değil.

Günümüzde artışta olan ıslak makyaj modasına uygun bir ürün olarak bizi karşılayan Pastel moon light highlighter ürünün tek kötü yanı ise çok fazla siminin bulunmasıdır.

Ürünün Kullanım Yöntemi

Yapacağınızı makyajı uyguladıysanız ve sıra highlighter da ise fırçası yardımı ile çok hafif bir şekilde elmacık kemiklerine, kaş altı ve göz kenarlarına sürmeniz makyajınızı tamamlamanızı sağlayacaktır. Buna ek olarak dilerseniz dudak çevrenize de sürerek dolgun bir görünüm yaratabilirsiniz. Highlighter ürününü yüzünüze uygularken sünger yardımı ile uygularsanız size en iyi şekilde sonuç verecektir.

Ürünün kalıcılık etkisi yaklaşık olarak 5 saat civarı sürmektedir. Ürün piyasa da bulunan diğer ürünlere oranla daha ucuz olup kaliteli ürünler arasında yer almaktadır. Eğer hafif bir makyaj yapacak iseniz bu ürün size uygun olmayacaktır. Fakat davet tarzı yerlere gidecekseniz bu ürün tam size göre fakat bu ürünü kullanırken topaklanmamasına çok dikkat etmelisiniz aksi takdirde çok çirkin bir görüntü oluşturabilirsiniz.

Pastel Moonlight Highlighter

Pastel 2015 çekiminden... Moonlight Highlighter.

7 Genel Puan

Fiyat Fayda Dengesi
6.5
Tüm Ekonomik Çevreler Tarafından Satın Alınabilirlik
7
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!
2 Yorumlar
  1. Cevapla
    şirin 12/02/2018 at 12:33

    Göz çevrem çok solgundu ürünü kullandıktan sonra şuan daha iyi bir görünüme sahip

  2. Cevapla
    şirin 12/02/2018 at 12:34

    Göz çevrem çok mor ve solgundu bu üründen sonra daha ışıltılı bir görünüme sahip oldum

Yorum Bırakın

Temiz Temiz