PHİLİPS HP6420/00 SATİNELLE EPİLATÖR

Uygun Fiyat+2

109,00 TL

En İdeal Site: teknosa.comteknosa.com
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: teknosa - 109,00 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 03/02/2023 19:42 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
2

Philips Hp6420/00 Satinelle  Epilatör ile Çok Daha Acısız

Philips Hp6420/00 Satinelle Epilatör ile Çok Daha Acısız ile epilasyon yapmak artık çok kolay bir hale gelmiştir. Yuvarlak hatlarıyla kolay tutuşu sağlar. İstediğiniz her bölgeye rahatça ulaşırsınız. Hassas cımbızları sayesinde en kısa tüylerinize ulaşabilirsiniz. Epilatörün başlıklarını kolayca çıkarabilir ve yıkayabilirsiniz. Hijyen konusunda hiç endişeniz kalmayacak. Philips Satinelle sayesinde cildiniz daima pürüzsüz bir görünüme sahip olacaktır. Uygun fiyata alabileceğiniz güzel bir üründür. Philips Hp6420/00 Satinelle  Epilatör ile Çok Daha Acısız kablolu olarak kullanılmaktadır. Hafif ve küçük oluşu kullanımınızı kolaylaştırmaktadır.

Philips Hp6420/00 Satinelle Epilatör ile Çok Daha Acısız 20 cımbız sayısına sahiptir. Cımbız tasarımı sayesinde hassas bölgelerinizi acı duymadan temizliğini sağlayabilirsiniz. Bacak için olan diğer başlığı ise tüm bölgelerde kullanılabilir. Philips Hp6420/00 Satinelle  Epilatör ile Çok Daha Acısız düzenli kullanımda kıl köklerinizin zamanla zayıflamasını sağlayacaktır. Pürüzsüz bir cildin tadını 4 haftaya kadar çıkarabilirsiniz.

Philips Hp6420/00 Satinelle  Epilatör ile Çok Daha Acısız içeriğinde küçük temizleme fırçası vardır. Bu fırçayla da başlıkları temizleyebilirsiniz. Cihaz iki kademeli güç kullanımına sahiptir. Bu sayede hız ayarını kendinize göre ayarlayabilirsiniz. Philips Hp6420/00 Satinelle  Epilatör ile Çok Daha Acısız sayesinde öyle büyük bütçe ayırmanıza gerek yoktur. Ürün oldukça kaliteli ve uygun fiyatlıdır. Bu fiyatlara daha kaliteli bir ürün bulmak mümkün değildir. Philips Hp6420/00 Satinelle  Epilatör ile Çok Daha Acısız tüm ihtiyaçlarınıza karşılık verebilecek bir epilatördür.

7 Genel Puan

Fiyat Fayda Dengesi
6.5
Tüm Ekonomik Çevreler Tarafından Satın Alınabilirlik
6
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!
1 Yorum
  1. Cevapla
    Hayriye 09/02/2018 at 17:45

    Kisa sürede tüylerim de azalma oldu ve pürüzsüzleşti. Kendi adıma çok memnunum tavsiye ederim.

Yorum Bırakın

Temiz Temiz