Pierre Cardin Papatya ve Gül Özlü pH Dengeli Genital Bölge Temizleme Jeli – 255 ML

Uygun Fiyat0

17,99 TL 51,00 TL

En İdeal Site: trendyol.comtrendyol.com
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: trendyol - 17,99 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 03/02/2023 20:41 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
0

Pierre Cardin Papatya ve Gül Özlü pH Dengeli Genital Bölge Temizleme Jeli, hassas bölgelerle uyumlu yapısı ile genital bölge temizliğinde etkili ürünlerden biridir. Kadın vücudunun en hassas bölgelerinden biri olan genital bölgenin özel ürünlerle temizlenmesi gerekir. Sıradan banyo sabunları ya da duş jelleri her ne kadar doüal bir formüle sahip olsa da genital bölge temizliği için uygun değildir.

Genital bölgenin temizliği oldukça önemlidir. Özellikle kaşıntı ve kötü koku oluşumu gündelik hayatın en büyük problemlerinden biridir. En olmadık anda gelen kaşıntı hissi neredeyse tüm gün boyunca sizi rahatsız edebilir. Ayrıca genital bölge, vücudun en nemli bölgelerinden biri olduğu için kötü koku oluşumu da en çok karşılaşılan bir durumdur. Her ne kadar her gün duş alsanız bile doğru temizlik ve bakım ürünlerini kullanmadığınız zaman kötü koku oluşumunu engellemeniz mümküm olmayacaktır. Pierre Cardin Papatya ve Gül Özlü pH Dengeli Genital Bölge Temizleme Jeli, genital bölgenin hassas yapısına uygun olarak temizler ve gün boyunca kötü koku oluşumunu engeller. Ayrıca kaşıntı oluşumunun da engellenmesini sağlar.

Kaşıntı ve Kötü Koku Oluşumuna Kökten Çözüm

Pierre Cardin Papatya ve Gül Özlü pH Dengeli Genital Bölge Temizleme Jeli

Pierre Cardin Papatya ve Gül Özlü pH Dengeli Genital Bölge Temizleme Jeli, doğal pH dengesi ve doğal formülü ile genital bölgenin hassas yapısını uygundur. İçerisindeki papatya ve gül özleri gün boyunca kötü koku oluşumunu engelleyerek hoş bir koku yaratıyor. Ayrıca yanlış iç çamaşırı ve bakım ürünlerinin neden olduğu kuruluğu alarak bölgenin yumuşatılmasını da sağlıyor.

Pierre Cardin Genital Bölge Temizleme Jeli her gün kullanılabilir. Ayrıca her gün kullandığınızda etkilerini daha çabuk gözlemleyebilirsiniz. Lif veya banyo süngerinin üzerine bir miktar döküp köpürttükten sonra uygulayabilirsiniz. Dilersen lif veya banyo süngeri olmadan direk elinizle dış gentila bölgede kullanabilirsiniz. Ürünü kullanırken ılık suyla kullanmanızı tavsiye ederiz. Genital bölge temizle jelini kullandıktan sonra boş ve ılık suyla durulayın.

8.5 Genel Puan

Fiyat Fayda Dengesi
8
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!
Sizin yorumlarınızı görmek bizi mutlu ediyor

Yorum Bırakın

Temiz Temiz