Plenty 450 ml Konsantre Oto Cam Suyu

Uygun Fiyat0

177.015,00 TL

En İdeal Site: plentytemizlik.complentytemizlik.com
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: Plenty Temizlik - 177.015,00 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 04/02/2023 15:59 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
0

Cam Suyu Neden Önemli?

Kış mevsiminin başlaması ile herkes için büyük bir soruna dönüşen cam temizliği ve cam temizleme suları oldukça dikkatli yaklaşılması gerekilen konuların başında yer almaktadır. Bu yönü ile bakıldığında iyi markayı seçmek kadar büyük önem taşıyan doğru kullanım özelliklerine hakim olarak işlem yapabilmektir.

Cam suyu ürünler genellikle konsantre paketlerde hazırlanmaktadır. Bu paketler hem çok daha yoğun içeriğe hem de çok daha uzun kullanım için ideal boyutlara sahiptir. İnceleme ekibi olarak öncelikli tavsiyemiz ürünleri kullanmadan önce mutlaka içeriklerini dikkate alarak kullanmaya başlamanız olacaktır.

Ürün özellikleri ve Kullanımı

  • Plenty konsantre cam suyu ürünü bu alanda yeni bir giriş yapmak isteyen markanın piyasaya sürdüğü aslında başarılı satış rakamları da yakalamış bir üründür. 450 mililitre satış kabı ile sunulan ürün cam suyu ve cam temizliği konusunda titiz davrananlar için iyi bir seçim olabilecek kapasiteye sahiptir.
  • Cam kirliliğinin başlıca sebeplerinden olan çamur sıçraması ve egzoz gazı ile gelen yağlı hava kısa sürede güvenli sürüş açınızı kısa sürede kaybetmenize neden olabilmektedir. Fakat ürün camda sadece anlık temizlik değil her yıkama sonrası ince bir tabaka oluşturarak koruma da sağlamaktadır.
  • Ürün eğer camınızda yapışmış olarak kalan sinek ya da böcek kalıntıları varsa kazıma yapmadan temizlemenize yardım edecektir. Zira cam sileceği için hassas bir yapışma alanı hazırlayan ürün düzenli kullanıldığı taktirde camınıza yapışma ihtimali olan tüm haşereler için ideal çözümü oluşturacaktır.
  • Plenty ürünü ülkemizde yer alan tüm iklimlerde test edilmiş ve farklı kir versiyonları ile denenmiş bir üründür. Bizde yaptığımız incelemelerde yumurta lekelerini dahi çıkardığını fark ettik. Bu yönü ile bakıldığında ürün kendisinden bekleneni fazlası ile karşılıyor.
  • Cam suyunun içeriği itibari ile cam da yapışma ve cam silecek izi yapma sorununa karşın şikayet eden pek çok kişi için ürün oldukça faydalı bir kullanım sağlayacaktır. Zira cam sileceği izlerini %98 oranında azaltmakta ve sorun olmaktan çıkartmaktadır.

Karışım Hazırlama Evresi

450 Mililitre için kullanım oranının 45 litre suya tekabül ettiği düşünüldüğünde camlar için oldukça uzun süreli bir koruma ürününe sahip olduğunuzu düşünmeniz yanlış olmayacaktır.

Geniş açılı bir sürüş için Plenty konsantre cam temizleme ürünü fazlası ile ihtiyaçları karşılamakta ve güvenli bir yolculuk için üzerine düşen görevi yerine getirmektedir.

PLENTY 450 ML KONSANTRE OTO CAM SUYU UYGULAMA TALİMATI

PLENTY KOZMETİK SAN. VE TİC. LTD ŞTİ.

5 Genel Puan
Cam Temizliği İçin Etkili Bir Ürün

Kış mevsiminde fazlası ile cam temizliği konusunda yardım sağlayacaktır

Fiyat Fayda Dengesi
5
Tüm Ekonomik Çevreler Tarafından Satın Alınabilirlik
5
ARTILARI
  • Ürün anlatılan özellikleri gerçekten sunuyor
  • Ürün özellikle kış mevsiminde kesin kullanılması gerekenler arasında yer alıyor
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!
Sizin yorumlarınızı görmek bizi mutlu ediyor

Yorum Bırakın

Temiz Temiz