PLUMPY DUDAK DOLGUNLAŞTIRICI

Uygun Fiyat+2

59,00 TL

En İdeal Site: plumpyturkiye.complumpyturkiye.com
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: plumpyturkiye - 59,00 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 03/02/2023 19:56 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
2

Dolgun Dudaklara Ulaşmak Plumpy İle Çok Kolay

Plumpy dudak dolgunlaştırıcı ürünlerimiz ile sizlere en etkili botoks etkisini sunuyor. Bu ürünün içinde on çeşit bitki ve iki çeşitte madde bulunur. Bu plumpy dudak dolgunlaştırıcı sayesinde dudaklarınızda bulunan yağ oranı artacak bu da dudaklarınızın dolgun olmasını sağlayacaktır. Plumpy dudak dolgunlaştırıcı ürünümüzde iki adet madde bulunmaktadır.

Bu maddelerden ilki sym 3d’dir, bu sym maddesi sayesinde dudakta bulunan yağ hücrelerinin sayısında artış gösterir bir diğer özelliği ise yağ hücrelerinin boyutunu büyütmesidir. Diğer maddemiz ise hilurlip maddesidir bu maddede deri altında bulunan kolajen oluşumu sağlanır ve dudak ve hücrelerin hacmini korur. Plumpy asla piyasada bulunan ürünler gibi sizi aldatmamaktadır.

Plumpy Kalıcı Mıdır?

Plumpy dudak dolgunlaştırıcı ürünü tamamen etkili bir ürün olup on üç bitkiden oluşmuş olup patente sahiptir. Bu ürün etkisini anında vermesinin dışında uzun süre düzenli kullanıldığı takdirde hacimli dudaklara sahip olmanızı sağlar.

Botoks Etkisi Nedir?

Plumpy dudak dolgunlaştırıcı Botoks etkisi yaratan plumpy sayesinde dudaklarınız sanki ameliyat ya da enjektörle botoks yapılmış hal alacaktır. Bu ürün sayesinde dudak ve dudak çevresinde yağ hücreleri büyür ve ciltteki kolajen miktarını artırır bunun yanında hücreleri de yenilemektedir. Ayrıca bu ürünün dudakları nemlendirme ve dudak canlandırma özellikleri de bulunur.  Ürünün sağlığa hiçbir zararı bulunmaz.

Plumpy Dudak Dolgunlaştırıcı Nasıl Kullanılır?

Plumpy dudak dolgunlaştırıcı sayesinde etkisi kanıtlanmış bir dudak dolgunlaştıracaktır. Plumpy’de bulunan silikon uç sayesinde aynı ruj gibi kolay bir şekilde uygulanmaktadır. Bu ürünü uygulamak oldukça kolay ve pratiktir günde iki kez kullanmanız yeterli olacaktır.

Plumpy Dudak Dolgunlaştırıcının İçinde Ne Var?

Plumpy dudak dolgunlaştırıcı ürün sayesinde dudaklarınız oldukça iyi bir şekilde görünecektir. Bu ürünün içerisinde iki madde olduğunu yukarıda söylemiştik. Bunlara ek olarak içerisin on üç bitki çeşidi bulunmaktadır. Bu bitkiler işte şunlardır:

  • Goji berry, nar çekirdiği yağı, keklik üzümü, zencefil, peppermint, aspir yağı, soya yağı, avokado yağı, ginkgo biloba, deniz yosunu özü, spearmint ve deniz marulu özü ürünümüzün içinde yer alan bitkilerdendir.

 

Plumpy Müşterileri Memnun Mu?

 Plumpy dudak dolgunlaştırıcı ürünümüzü tercih eden kişiler tarafından aldığımız yorumlar oldukça güzeldir. Müşterilerimizin hepsinin dediği yorumlarda ürünü ilk kullandıkları andan itibaren istedikleri etkiye gördüklerinden bahsetmektedirler. Plumpy ürün ek olarak bir ürünümüz daha bulunmaktadır. Bu ürün plumpy sugar lip scrub ürünüdür bu üründe bulunan peeling etkisi sayesinde dudaklar oldukça beslenmektedir.

7 Genel Puan

Fiyat Fayda Dengesi
7
Tüm Ekonomik Çevreler Tarafından Satın Alınabilirlik
6.5
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!
1 Yorum
  1. Cevapla
    Irem 09/02/2018 at 17:51

    Plumpy dudak dolgunlastircisi gecenlerde bir arkadasim kullanmisti etkisini 1 2 kullanim da gördük ilerde bende kullanmayı düşünüyorum

Yorum Bırakın

Temiz Temiz