PRİL SIVI BULAŞIK DETERJANI

Uygun Fiyat+1

3,80 TL

En İdeal Site: avansas.comavansas.com
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: avansas - 3,80 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 03/02/2023 19:33 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
1

Pırıl Pırıl Bulaşıklar İçin Uzmanların Tercihi Pril

Pril sıvı bulaşık deterjanı yenilen formülü ile etkili temizlikler için bir numaralı deterjan Dersek herhâlde yalan olmaz. Pril geçmişten beri tercih edilen markalar arasında yerini almıştır. İçerisinde enzim bulunan etkili formülü sayesinde yemek artıkları ya da inatçı lekeler artık sorun olmuyor. Genel olarak bulaşık kadınların bitmek bilmeyen işleri arasında yer alır durum böyle olunca kadınlarda iyi kaliteli deterjan arayışına girmiştir ve sonuç olarak ise binlerce marka bulunmaktadır fakat binlerce marka bulunması hepsi iyi demek değildir.

Pril sıvı bulaşık deterjanı da bu markalar arasında yer almakta olan ürünlerden birisidir piyasa da bulunmakta lan deterjanlara oranla pril çok kısa sürede daha etkili bir bulaşık yıkama imkanı sunmaktadır. Pril sıvı bulaşık deterjanının elma kokulu, limon kokulu ve tropikal meyve kokulu olmak üzere üç çeşidi bulunmaktadır.

Pril sıvı bulaşık deterjanı bulaşıklarında göz kamaştırıcı temizlik ve parlaklık isteyenlerin tercihi olmaktadır.  Günümüzde bulunan deterjanlar ile pril sıvı deterjanı kıyaslayacak olursa pril birçok deterjana oranla daha hızlı temizlik sağlar, daha etkili formüle sahiptir ve daha uygun fiyatlarla karşımıza çıkmaktadır. Bulaşık yıkarken çok küçük bir damla kullanmanız bile mutfak gereçlerinizin temizlenmesini sağlayacaktır eğer çok inatçı lekeleriniz bulunuyorsa içerisine ılık ya da sıcak su doldurunuz ve deterjan ekleyerek biraz bekleyiniz. Biraz bekledikten sonra inatçı kirin çözülmeye başladığını göreceksiniz.

7.5 Genel Puan

Fiyat Fayda Dengesi
7
Tüm Ekonomik Çevreler Tarafından Satın Alınabilirlik
7.5
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!
Sizin yorumlarınızı görmek bizi mutlu ediyor

Yorum Bırakın

Temiz Temiz