PROCSİN BLACK MASK

Uygun Fiyat0

14,99 TL 29,90 TL

En İdeal Site: trendyol.comtrendyol.com
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: trendyol - 14,99 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 04/02/2023 14:19 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
0

Kusursuz Yüzler İçin Procsin Black Mask

Procsin Black Mask çözüm sunduğu sorunlarında başında bir kadın için en büyük dertlerden olan ve çözülmesi acil sorunların başında gelen siyah noktalardır. Procsin black maskesinin içerisinde aktif karbon bulunmaktadır. Aynı zamanda soyulabilir özelliği de  bulunur zaten şuan piyasaya bakıldığı zaman da bu maskelerin oldukça popüler olduğu görülmektedir. Procsin black mask ürününde bulunan içerik cildi yeniler, onarır ve canlandırır.

Procsin Black Mask Özellikleri

  • Sivilce, leke oluşumunu engeller.
  • Yüzde bulunan nem oranını dengeler.
  • Kan dolaşımını arttırır.
  • Cildin yenilenmesini sağlar.

Procsin Black Mask aynı zamanda yüzünüzde bulunan küçük tüylerin alınmasını da sağlamaktadır.  Bu siyah maskeler sayesinde yüzünüzde bulunan siyah noktalar, ölü deriler, gözenekleri açar ve küçük tüyler kökünden temizlenir. Procsin black mask sayesinde peeling etkisi yaratır.

Procsin Black Mask  Kullanımı

Procsin Black Mask maskesini duştan sonra kullanmanız yüzünüzün tam anlamı ile temizlenmesini sağlayacaktır.  Ürünü kullanmadan önce tonik ya da temizleyici yardımı ile ardından siyah maskeyi yüzünüze uygulayınız burada size önerimiz fırça yardımı maskeyi uygulamanızdır eğer fırçanız yoksa bunu parmağınız ile de sürebilirsiniz.  Maskeyi yüzünüze uyguladıktan sonra yaklaşık olarak 30 ya da 35 dakika beklemeniz gereklidir ince bir şekilde sürdüğünüz takdirde 20 ya da 25 dakika beklemeniz yeterli olacaktır. Diğer ürünler ile kıyaslandığı zaman onlara oranla daha etkili bir maskedir fiyatı bakımından bakıldığında ise diğer ürünler ile hemen hemen aynı fiyattadır.

7 Genel Puan

Fiyat Fayda Dengesi
6.5
Tüm Ekonomik Çevreler Tarafından Satın Alınabilirlik
7
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!
1 Yorum
  1. Cevapla
    Buse 09/02/2018 at 17:57

    Maske sayesinde yüzümde ferahlama ve siyah noktalarim son buldu. Denemenizi tavsiye ederim

Yorum Bırakın

Temiz Temiz