Raid Hamam Böceği Yemi 6 Adet

Uygun Fiyat0

14,28 TL 16,90 TL

En İdeal Site: hepsiburada.comhepsiburada.com
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: hepsiburada - 14,28 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 04/02/2023 14:45 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
0

Raid Hamam Böceği Yemi, ev ve iş yerlerinin korkulu rüyası olan hamam böceklerine karşı etkili koruma sağlar. Dışarıdan gelebilecek ya da evde bulunan hamam böcekleri için kullanılır. Sprey ya da suya karıştırılarak kullanılan deterjanlarda olduğu gibi ele bulaşma yapmaz ve etrafa koku yaymaz. Bu yüzden güvenle kullanılabilir. Paket içerisinde yer alan her bir tablet 3 ay boyunca etkilidir.

Raid Hamam Böceği Yemi Nasıl Kullanılır?

  • Raid Hamam Böceği Yemi ikili diskler halindedir. Bu diskleri birbirinden ayırın.
  • Mutfak ve banyoda, duvar dibi, buzdolabı arkasına, lavabo altına ya da boru diplerine yerleştirin. Bu kısımlar karanlık yerlerdir. Evin bu kısımlarında hamam böcekleri daha sık yer alır.
  • Raid Hamam Böceği 21 günde tüm hamam böcekleri yok eder. Bunun için takip önemlidir. Bu yüzden tabletlerin üzerindeki etiketlere ilk yerleştirdiğiniz tarihi yazın. Bu sayede çok kolay bir şekilde takip edebilirsiniz.

Raid Hamam Böceği Yemi, kokusuz  olduğu gibi içerisindeki aktif madde etrafa saçılmaz. Bu yüzden çok rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Yem disketlerinin içerisini kesinlikle açmayın. Çocukların ve hayvanların ulaşamadığı da göremediği yerlerde muhafaza edin. Gıdalarla temas edebilme imkanı olan yerlerde kesinlikle kullanmayın.

Hamam böcekleri disket içerisindeki yemi yuvalarına taşır. Bu yüzden disket içerisinde ya da etrafında ölü böceklere rastlamayabilirsiniz. Bu durum sizi endişelendirmesin. Çünkü yemler yuvaya taşındığı için hama böcekleri dışarı çıkamadan ölecektir. 3 ay etkisini sürdüren disketler 21 gün içerisinde evinizdeki ya da dışarıdan elen hamam böceklerini tamamen öldürerek yok eder.

8 Genel Puan

Fiyat Fayda Dengesi
9
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!
Sizin yorumlarınızı görmek bizi mutlu ediyor

Yorum Bırakın

Temiz Temiz