REMİNGTON Ec300gp REVEAL KAŞ- KİRPİK GÜZELLİK SETİ

Uygun Fiyat+1

69,90 TL

En İdeal Site: gittigidiyor.comgittigidiyor.com
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: gittigidiyor - 69,90 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 03/02/2023 20:55 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
1

Remington Ec300gp Reveal Kaş ve Kirpik Güzellik Seti İle Artık Her Kadın Çok Güzel

Remington Ec300gp Reveal Kaş ve Kirpik Güzellik Seti ile kusursuz yumuşacık bir cilde sahip olabilirsiniz. Cildiniz makyajınız kadar önemlidir. Muhteşem kaşlara sahip olmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Bu ürünle birlikte yüzünüzdeki tüyler artık sizin için bir dert olmaktan çıkmıştır. Kolay tutuşu ile yüzünüzün ve kaşınızın çevresinde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Remington Ec300gp Reveal Kaş ve Kirpik Güzellik Seti Daha detaylı kullanım için küçük düzeltici mevcuttur. Kendi evinizde rahatlıkla tüysüz ve yumuşacık bir cilde sahip olabilirsiniz. Böylece zamanınızı alacak olan kuaföre gitmenize gerek kalmadan evinizde istediğiniz zaman işlemi gerçekleştirebileceksiniz.

Remington Ec300gp Reveal Kaş ve Kirpik Güzellik Seti küçük boyutuyla çantanızda rahatlıkla taşıyabilmeniz için tasarlanmıştır. Muhteşem kaşlara ve yumuşacık cilde sahip olmak için bu aracı mutlaka kullanmalısınız. İlk kullanımdan itibaren çok memnun kalacaksınız. Arkadaşlarınız arasında dikkat çekeceksiniz. Arkadaşlarınız ne kullandığınızı öğrenmek isteyecektir.

Remington Ec300gp Reveal Kaş ve Kirpik Güzellik Seti  Özellikleri

  • Remington Ec300gp Reveal Kaş ve Kirpik Güzellik Seti LED ışığı bulunan cımbız kullandığınız bölgeyi aydınlatacak en kısa tüyler bile ortaya çıkacaktır.
  • Böylece hiçbir tüy gözünüzden kaçmayacak ve istediğiniz şekli elde edebileceksiniz.
  • Yavaşça tüylerinizi alabileceğiniz hassas başlık sayesinde acısız bir şekilde güzelliğe kavuşacaksınız.
  • 2 uzunluk ayarlı kaş başlığı vardır. Kablosuz olması da büyük avantaj sağlamaktadır.
  • Ürün pille çalışır.

 

Remington Ec300gp Reveal Kaş ve Kirpik Güzellik Seti kusursuz sonuçlar elde edeceksiniz. Kişisel Bakım Seti olarak hazırlanan pakette: Isıtmalı kirpik kıvırıcı, bıyık tüy alıcı veya kirpik şekillendirici ve ışıklı cımbız bakım çantası içinde gönderilmektedir.

Remington REVEAL EC300 Eyelash Curler and Tweezer Kit

Med Remington REVEAL ™ Heated Eyelash Curler and Tweezer Kit kan du enkelt markera dina vackra ögon så att alla lägger märke till dem. Du kan med enkelhet böja och lyfta ögonfransarna...

7.5 Genel Puan

Fiyat Fayda Dengesi
7
Tüm Ekonomik Çevreler Tarafından Satın Alınabilirlik
6
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!
1 Yorum
  1. Cevapla
    yagmur 09/02/2018 at 12:58

    Kısa süre de seyrek ve biçimsiz olan kaşlarım bu ürün ile istediğim şekle kavuştu. Fiyatı uygun ve çok güvenilir bir ürün. Herkese tavsiye ederim.

Yorum Bırakın

Temiz Temiz