REMİNGTON REVEAL YÜZ TEMİZLEME FIRÇASI Fc1000

Uygun Fiyat+1

252,90 TL

En İdeal Site: webdenal.comwebdenal.com
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: webdenal - 252,90 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 04/02/2023 16:09 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
1

REMİNGTON REVEAL YÜZ TEMİZLEME FIRÇASI Fc1000

Remington Reveal Yüz Temizleme Fırçası Fc1000 ince tasarımıyla tutmak ve kullanmak çok kolay bir işlem. Temizlik işlemini gerçekleştirmek için fırça başlığı iki hareketli dönme özelliğine sahiptir. Ayrıca titreşim teknolojisini içinde barındırmaktadır.3 tane güç ayar düğmesi vardır. Böylece güç ayarını kendinize göre yapabileceksiniz. Remington Reveal Yüz Temizleme Fırçası Fc1000 gözeneklere sıkışmış kirleri derinlemesine temizler. Sadece cildi temizlemekle kalmayıp aynı zamanda cilt bakım ürünlerinin emilimine yardımcı olur.

Remington Reveal Yüz Temizleme Fırçası Fc1000 ürün 3 fırça başlığı ile karşımıza çıkmaktadır. Normal fırçası günlük temizleme için idealdir. Hassas ciltler içinse hassas güzellik sunan seçeneği vardır. Masaj eki ise derinlemesine temizlik yapar ve cildi canlandırır. Her türlü cilt tipine karşı hitap etmektedir. Cildin doğal güzelliğini Remington Reveal Yüz Temizleme Fırçası Fc1000 ile ortaya çıkaracaksınız.

Remington Reveal Yüz Temizleme Fırçası Fc1000 20 saniyede darbeler vurarak kapsamlı temizlik sağlar. Fırça başlığının etrafındaki LED ışıklar cilde parlaklık verir. Böylece cildiniz ışı ışıl bir görünüme sahip olur. Bir kere şarj ettiğinizde Remington Reveal Yüz Temizleme Fırçası Fc1000 30 defa kullanım olanağı sağlar. Ürünü kolayca yıkayabilir temizliğini yapabilirsiniz. Su geçirmez özelliği vardır. Remington Reveal Yüz Temizleme Fırçası Fc1000 her gün canlı bir cilde sahip olacaksınız. Böylece bulunduğunuz ortamda her zaman bir adım önde olacaksınız. Sizin için vazgeçilmez bir ürün haline gelecektir.

Pürüzsüz Yüzünüzü Açığa Çıkartmak için Remington Reveal Yüz Temizleme Fırçası

7 Genel Puan

Fiyat Fayda Dengesi
7.5
Tüm Ekonomik Çevreler Tarafından Satın Alınabilirlik
5.5
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!
1 Yorum
  1. Cevapla
    Sümeyye 09/02/2018 at 18:04

    Urun ilk kulanimda yuzu temizlemede ve puruzsuzlestirmede cok iyi

Yorum Bırakın

Temiz Temiz