REPERTOİRE ÇUBUKLU ODA PARFÜMÜ MUSC KOKULU

Uygun Fiyat+1

259,99 TL

En İdeal Site: madamecoco.commadamecoco.com
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: madamecoco - 259,99 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 04/02/2023 15:54 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
1

Ruhunuzu Dinlendiren Kokular

Repertoire Çubuklu Oda Parfümü Musc Kokusu markanın aynı türde çıkardığı on iki çeşit kokudan bir tanesi. Bu koku en çok tercih edilenler arasında yer alıyor. Uzun yıllardır dünyada en değerli kokulardan biri olarak çok yaygın bir şekilde kullanılan misk kokusu markanın da en değerli kokusu konumunda.

İçeriğinde pudra, baharat ve odunsu kokular çağrışsa da benzer olarak adlandırılan her hangi bir koku yoktur. Bu özel koku her defasında başka bir tat vermekte ve başka kokuları çağrıştırmaktadır. Kokuyu hissettiğiniz andan itibaren kendinizi farklı farklı hikâyelerin içinde bulursunuz. Büyülü bir etki altındaymış gibi başka düşlere dalmanızı sağlayan oda parfümü ile mutluluk ve pozitiflik sizi sarıp sarmalayacaktır.

Oda Kokusundan Çok Daha Fazlası

Ürün üretici firmanın parfümlerin doğduğu yer Fransa’dan gelmesi kaliteli ve etkileyici esansların üründe bulunmasının sebebini açıklıyor. Esansındaki kalite aynı zamanda kullandığı çubuklarında Fransa’dan getirilen rattan çubukları olması açısından da etkilidir. Çubukların kokuyu yayma hızı ve yoğunluğu da ürünü bir çıta üste taşımaktadır.

Kokunun uzun süre kullanılabilmesi ve kokunun yayılmasındaki kalıcılık bu çubukların yapısı sayesindedir. Viktorian tarzlı konik şişesiyle dekoratif ve şık bir görünüm sağlanmıştır. Şişenin görüntüsü ve şıklığı ev ve ofislerinizin dekoratifliğini tamamlar. Ürün şık şişesi, kaliteli çubuklarının kokuyu yayması ve benzersiz musk kokusu ile tercih edilecek oda parfümleri arasında ilk sıradadır.

7 Genel Puan

Fiyat Fayda Dengesi
6.5
Tüm Ekonomik Çevreler Tarafından Satın Alınabilirlik
6
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!
1 Yorum
  1. Cevapla
    çağla 12/02/2018 at 13:04

    Kokuyu yayma hızı oldukça hızlı ve Fransa dan getirilen malzemeler içerdiği için tercih ettiğim bu ürünü herkese tavsiye ediyorum çünkü kalite açısından ilk sırada

Yorum Bırakın

Temiz Temiz