Resolve Pet Oxi Advanced Halı Temizleyici Sprey 651ML

Uygun Fiyat0

58.00

En İdeal Site: n11.comn11.com
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: n11 - 58.00
Son fiyat güncelleme tarihi: 03/02/2023 20:13 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
0

Evcil hayvan sahipleri için evde halıların düzenli olarak temizlenmesi, evde rahatlık ve konforun sağlanmasını ürün garanti etmektedir. Halı temizliğinin korunması sayesinde, odada hoş olmayan koku, toz ve kir oluşmasını önleyebilirsiniz. Çözünmüş Pet Oxi ürünü Advanced Halı Temizleyici Sprey bu amaçlar için tasarlanmıştır.

 

Resolve Pet Oxi Advanced, karmaşık leke, dışkı, idrar veya hayvan kusmasıyla baş etmektedir. Hoş olmayan kokular başta olmak üzere tüm bu istenmeyen sorunları ortadan kaldırıyor. Buna ek olarak, üreticilere göre ürün, halı temizleyicisinin kullanıldığı yerde hayvanın yeniden aynı işlemi yapmasını engellemektedir. Özellikle hayvanların bölge işaretleme ihtiyaçlarına karşı son derece iyi bir koruma olacaktır. Bu sayede halılarınızı tamamen ve ebediyen işaretlenmekten kurtarmanız mümkün olacaktır.

Ürün, yağ, şarap, çay ve meyve suları gibi kompleks lekeleri gidermek için de uygundur. Ürünü kullanmadan önce, alerjilere neden olabileceğinden talimatları okuduğunuzdan emin olun.

7 Genel Puan

Fiyat Fayda Dengesi
6.5
Tüm Ekonomik Çevreler Tarafından Satın Alınabilirlik
6
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!
Sizin yorumlarınızı görmek bizi mutlu ediyor

Yorum Bırakın

Temiz Temiz