ROLL UP ALÜMİNYUM FOLYO

Uygun Fiyat+1

4,50 TL

En İdeal Site: mediamarkt.com.trmediamarkt.com.tr
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: mediamarkt - 4,50 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 03/02/2023 20:25 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
1

Alüminyum Folyolar İle Sorunsuz Pişirme Sizin Olacak

Eviniz ve iş yerinizde yaşamınızı kolaylaştıran alüminyum folyolar hızlı ve pratik işler yapmanıza yardımcı oluyor. Alüminyum folyolar yemekleri pişirme ve saklamak için en çok tercih edilen mutfak yardımcısı niteliğinde. Elinizin altında her zaman bulunduracağınız bu ürünler ev ve iş yerlerinde birçok uygulama alanıyla kolaylık sağlıyor.

 Roll Up Alüminyum Folyo ölçü olarak en çok tercih edilen 30cm’lik olan ürünü ile en çok tercih edilen alüminyum folyolar arasında yerini alıyor. Kullanım alanınıza göre ihtiyaca uygun boyutlarda keserek küçültebileceğiniz ürün büyük boyutta kullanım içinde rahatlık sağılıyor.

Farklı Kullanım Alanlarında da Etkili

Piyasada var olan diğer alüminyum folyolara göre Roll Up Alüminyum Folyo büyük boyutlu üretime önem veriyor genişliği fazla olan ürünler küçük kullanım içinde rahatlıkla istenen boyutta kesilerek kullanılıyor. Ürünün kalınlığı da yaygın olan ölçülere göre alışılmışın dışında bu sebeple de ısının yayılımı ve soğuğa dayanıklılığı ile hem fırında hem da dondurucuda kullanıma uygundur. Sağlığınıza zarar her hangi bir zarar vermez.

Roll Up Alüminyum Folyo ürünleri arasında farklı bir yere sahip boyutları ve kalınlığı özel üretim tarzında olduğu için daha çok iş yerlerinde kullanılıyor. Koruyucu madde olarak da kullanılan ürün sayesinde bahçelerde yetiştirilen bitkilerin köklerini böceklerden koruyabilir buna bağlı olarak sağlıklı bir mahsul alabilirsiniz. Her ihtiyacınıza uygun olan bu ürün hayatınızın her alanında sizlere kolaylık ve pratik çözümler sunuyor.

7 Genel Puan

Fiyat Fayda Dengesi
7
Tüm Ekonomik Çevreler Tarafından Satın Alınabilirlik
6.5
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!
1 Yorum
  1. Cevapla
    hakan 13/02/2018 at 11:35

    Koruyucu madde içermemesi ve çok pratik

Yorum Bırakın

Temiz Temiz