SANIZID BANYO, WC TEMİZLEYİCİ

Uygun Fiyat0

69,00 TL

En İdeal Site: hijyenmarket.nethijyenmarket.net
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: hijyenmarket - 69,00 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 03/02/2023 20:29 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
0

Sanizid Banyo Wc Temizleyicisi İle Endişeleriniz Sona Eriyor

Sanizid Banyo Wc Temizleyicisi Banyo ve tuvalet temizliğinde kullanılan maddeler hem kolay temizlik sağlamalı hem de sağlımızı olumsuz yönde etkileyecek kimyasallar içermemelidir. Bu seçici özelliği ile temizlik maddeleri bulmak kolaylaşmıştır. Birçok üretici firma bu konuda hassas davranarak ürünlerinin daha çok tercih edilmesine olanak sağlıyor.

Sanizid Banyo Wc Temizleyicisi marka olarak bu konuda bilinçli ürünler ile piyasada yerini almıştır. SANIZID firması ürettiği ürünleri ile banyo, wc, duş alanlarında aside dayanıklı yüzeyleri ve yer döşemlerini temizleyerek bakımını sağlar. Uygulandığı alana zarar vermeden hızlı bir temizlik sağlar. Ürünleri kullanırken hoş kokusu ile ferah bir temizlik elde etmenize yardımcı olur.

Sanizid Banyo Wc Temizleyicisi ürünü fayanslarınızda derz aralarında tekili ve hızlı sonuç almanıza yardımcı olur. Lavabolar, duşa kabinler, küvetler üzerinde kalan pas ve kireç lekesini hızlı bir şekilde yok eder. Kalıcı parlaklık sağlar. Sabun lekelerini kolayca çıkarır. Ovalamaya gerek kalmadan fazla efor harcamadan kolay temizliğin tadını çıkarırsınız. Ferahlatıcı kokusu uzun süre kalıcıdır ve kötü kokuların oluşmasını engeller.

Sanizid Banyo Wc Temizleyicisi Temizlik Yöntemi

  • Sanizid Banyo Wc Temizleyicisi Gözle görülemeyen mikropları kökünden temizler tekrar oluşmasını engelleyen dezenfektan özelliği vardır.
  • Kapalı alanlar ve çok sıcak hamam gibi ortamlarda kapalı yüzme havuzlarında temizlik için en çok tercih edilen üründür.
  • Kimyasal içerikli boyalar içermez ve kalıntı bırakmaz. Kullanım alanlarında ferahlık ve hijyen sağlar.
  • Aradığınız hijyeni kolayca elde edebileceğiniz bir ürünü sunan SANIZID bu alanda iddialıdır.
7 Genel Puan

Fiyat Fayda Dengesi
7
Tüm Ekonomik Çevreler Tarafından Satın Alınabilirlik
6.5
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!
Sizin yorumlarınızı görmek bizi mutlu ediyor

Yorum Bırakın

Temiz Temiz