Sebamed Clear Face Kompakt Sabun

Uygun Fiyat-1

19,47 TL 22,90 TL

En İdeal Site: n11.comn11.com
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: n11 - 19,47 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 03/02/2023 19:06 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
-1

Sebamed Clear Face Kompakt Sabun, cildin asit dengesini koruyarak ciltte akne ve sivilce oluşumunu engelleyen cilt bakım ürünleri arasında yer alıyor. Özellikle karma ve yağlı ciltlerde yüzde oluşan ve bir türlü geçmek bilmeyen sivilcelerle mücadelede birebir bir ürün.  Sebamed Clear Face Kompakt Sabun, cilt bakım ürünleri içerisinde sabun olarak değerlendirilse de içerisinde alkali ve sabun içeriği yer almıyor. Bu sayede hangi cilt tipine sahip olursanız olun cildinizi kurutmadan etki yaratıyor.

 Sebamed Clear Face Kompakt Sabun

 

Cildin Nem Dengesini Koruyarak Derinlemesine Temizlik

Gün boyu kullanılan makyaj ürünleri ile cildiniz uzun süre nefessiz kalır. Günün sonunda cildiniz iyi bir şekilde temizlenmezse bir süre sonra sivilce ve akne oluşumu kaçınılmaz olur. Hatta çoğu zaman sivilce ve akne problemlerinin yanı sıra kalıcı lekeler gibi birçok cilt sorunu da ortaya çıkar. Bu yüzden yüzünüzü gün sonunda mutlaka iyi bir temizleme ürünü ile temizlemeniz gerekir. Sağlıklı ve normal bir cildin sahip olduğu 5,5 pH değerine sahip Sebamed Clear Face Kompakt Sabun, yağ, kir ve ölü derilerden cildinizi derilenmesine temizler. Gün sonunda cildinizde biriken kiri temizleyerek cildinizi arındırır. Ayrıca yüzünüzde yer alan aknelerin yok olmasını sağladığı gibi tekrar akne oluşmasını da büyük ölçüde engeller.

 Sebamed Clear Face Kompakt Sabun

Cilt bakım ürünlerinde özellikle yüz bölgenize uygulayacağınız ürünlerde cilt tipinize uygun ürünler seçmeniz gerekir. Eğer kuru bir cilde sahipseniz yüzünüze nem verecek bir ürün tercih etmelisiniz. Normalden bir cilde sahipseniz bu durumda yüzünüzdeki fazla yağı alacak bir ürün tercih etmek sizin için daha sağlıklı olacaktır. Tüm cilt tiplerine uygun olan  Sebamed Clear Face Kompakt Sabun, cildinize uyum sağlayarak derinlemesine temizlik etkisi yaratır. Eğer cildiniz aşırı kuru ise ürün kuruluk hissini biraz da olsa artırabilir. Bu yüzden dikkatli bir şekilde kullanmanızda faydalı olacaktır. Son olarak eğer alerjik bir cildiniz varsa ürünü rahatlıkla kullanabilirsiniz. Birçok doktor tarafından tavsiye edilen  Sebamed Clear Face Kompakt Sabun, içerisinde ciltte alerjik reaksiyon yaratan kimyevi maddelere yer vermiyor. Bu yüzden cildinizde herhangi bir alerjik durum yaratmayacaktır.

 

7.5 Genel Puan

Fiyat Fayda Dengesi
7.5
0
Fiyat Fayda Dengesi
9
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!
Sizin yorumlarınızı görmek bizi mutlu ediyor

Yorum Bırakın

Temiz Temiz