SELPAK TUVALET KAĞIDI 32’Lİ

Uygun Fiyat+1

45,01 TL

En İdeal Site: avansas.comavansas.com
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: avansas - 45,01 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 04/02/2023 14:08 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
1

Dünyanın En Yumuşak Markasından Yeni Ultra Yumuşak Tuvalet Kâğıdı

Tuvalet kâğıdı denildiği zaman akla ilk olarak sadece Türkiye’de değil tüm dünya da sıkça kullanılmakta olan selpak markası geliyor. Daha yumuşağı yok sloganı ile ürünleri en iyi şekilde piyasaya sunulmuştır. Selpak Tuvalet kâğıdı kişisel temizliğinizi önemsiyor. Bu yüzden size de en yumuşak hissi sunmaktadır. Selpak tuvalet kâğıdı 32li ürünü ile en hassas yerlerde bile kullanıma uygundur üstelik son zamanlarda ürünlerini yenileyerek 4 katlı hale getirmiştir.

Dayanıklılığını arttırmak tuvalet kağıtları için son derece önemlidir. Piyasada bulunan ürünleri incelediğimizde çoğu 2 kattan oluşmaktadır. Bu da çok dayanaksız ürünlerle karşılaşmanız demektir. Selpak tuvalet kâğıdı asla ciltte kaşıntı tarzı sorunlar yaratmaktadır. Kalitenin adı olarak tüm piyasaya ürünlerini yaymış durumdadır. İpek kâğıt olarak tüm dünyada en iyi hizmeti sunmaktadır. Tuvalet kâğıdı su da çözünme durumu mutlaka bulunmalıdır.

Üstelik tam anlamı ile ekonomik fiyatlar ile sizlere tasarruf imkânı sunmaktadır. Okul, ev, iş yerleri ve lokanta tarzı her yerde kullanılmaktadır.  Temizlik, hijyen konusu günümüzde oldukça önemlidir. Hali hazırda ki kış aylarında çoğalan hastalık gibi durumların artması ile bu tarz tuvalet kâğıdı, mendil tarzı ürünlere oldukça ilgi bulunmaktadır. Selpak dünya çapında ün elde etmiş büyük bir markadır. Özellikle her geçen gün artmakta ve gelişmekte olan tuvalet kağıdı ürünleri ile insanlar bu markaya büyük bir güven duymaktadır.

Selpak Tuvalet Kagidi Reklami

Selpak Tuvalet Kagidi Reklamı.

7 Genel Puan

Fiyat Fayda Dengesi
6.5
Tüm Ekonomik Çevreler Tarafından Satın Alınabilirlik
6.5
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!
1 Yorum
  1. Cevapla
    hakan 12/02/2018 at 11:46

    Yüksek fiyatlı olması beni alma konusunda tereddüte düşürse de cilte zarar vermemesi adına bu ürünü tercih ettim

Yorum Bırakın

Temiz Temiz